Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 922: Canavar Korsanları Genel Valisi Kaido

Bölüm nasıldı?

• İyi

Kullanılan: 168 72.7%
  • Orta

Kullanılan: 51 22.1%
  • Kötü

Kullanılan: 12 5.2%

• Kullanılan toplam oy
    231
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Güce, karizmaya tapanlar bilmez tabi devrimci sevgisi gibi şeyleri :D
He yav sende zaten devrimci sevgisine tapıyordun güldürme beni yahu. :D Karizmasına,havasına rüzgarda dalgalanan pelerinler eşliğindeki sözlerine tutulmadığını söyleme lütfen.O zamanlar ne devrimi ne örgütü daha adam seride yakın zaman dışında kaç kez görünmüştü ki.Neyin devrim sevgisiymiş bu. :S

He yav sende zaten devrimci sevgisine tapıyordun güldürme beni yahu. :D Karizmasına,havasına rüzgarda dalgalanan pelerinler eşliğindeki sözlerine tutulmadığını söyleme lütfen.O zamanlar ne devrimi ne örgütü daha ki adam seride yakın zaman dışında kaç kez görünmüştü ki.Neyin devrim sevgisiymiş bu. :S
Ulan desteğin yok ya salla salla dur MW. Neyi seviyom neyi sevmiyom yaz gitsin tabi :D Kendin çal, oyna her zaman ki gibi :D

Gergedan Zoan'ı çıktı. Impel Down'da gardiyanlardan biri sahipti, Hatta meyve uyandırmış haliyle yanlış hatırlamıyorsam.
Bu gardiyanların meyveyi uyandırdığına dair kesin söylenmiş birşey var mı Oda tarafından? Çünkü hiç öyle bir izlenim vermedi bana ne animede ne mangada

Bence bölüm güzeldi ya. Genelde bölümü beğenmeyenler spoiler başlığında takılan tayfa olmuş gözlemlediğim kadarı ile. Gerçi onlar da haklı. Bölümün en iyi yerini dün gördük zaten. :D
@amaneden uzun analizini yaptıysan atsana? Bugün hiç yorum okuyasım yok seninkini okuyup çıkayım. :(

Kaido’nun ejderha formu bence gayet görkemli ve karizmatik. Fairytail fanları batı ejderi göremedikleri için üzgün sanırım :S Son sayfadaki yumruk görseline bakılırsa Kaido’nun ejder formu cidden epey büyük. Lanetli kılıç etkisi mi yoksa serinin gittikçe ciddileşmesinden mi biliyorum ama Luffy’nin bu halini birçok kişi uzun zamandır bekliyordu sanırım.
Önceden amirallerle yonkoular neredeyse denktir ama yonkoular bir tık daha güçlüdür kesinlikle diye düşünürdüm ama BM ve bu canavarı gördükten sonra hiçbir amiralin 1v1’de denk gidebileceğini düşünmüyorum. Kaido’nun Kuri semalarında süzülüşü harika resmedilmiş. Bir de tüm ciddiyetini kaybedip Shuten’i emrine alabileceğini söylediği sahnedeki yüz ifadesi öyle ki, ‘sarhoş bi ejderha’ ancak bu kadar güzel çizilebilirdi sanırım. Şapka çıkarılacak bir bölümdü bence:sapkali::respect:

Bu gardiyanların meyveyi uyandırdığına dair kesin söylenmiş birşey var mı Oda tarafından? Çünkü hiç öyle bir izlenim vermedi bana ne animede ne mangada
Impel Down' da Crocodile bunlardan uyandırılmış zoan kullanıcıları olarak bahsediyordu sanırsam, normal zoanlara göre daha güçlü olduklarını söylüyordu.

Kaido fanları üzgün. Adamın karizma yerle bir oldu. Bu büyük savaş falan da hikaye he. Sarhoşken savaşalım falan demiştir. Sonradan kafasına yatmıştır sjkdkdkd. Bu arada alakası var mı bilmiyorum ama bir film vardı maymun kral mı ne öyle bir şey kısaca film şöyle mitolojik maymun kral biri tarafından yeniliyor. Asası ise kayboluyor. Efsaneye göre asayı bulan maymun kralı geri getirebilecek. Böylece maymun kral kendini yenen düşmanı yenecek. Ülkeye tekrardan huzur gelecek. Neyse efendim bir çocuk buluyor asayı bir yere asayı götürücek ancak burası düşmanın ana kalesi neyse çocuk giderken yanına 2 keşiş alıyor. Keşişler ölümsüz ancak ölümsüz olmanın koşulu var. Bir tanesi şarap içince ölümsüz olmaya devam ediyor. Acaba Kaido da böyle bir şey olabilir mi ölümsüz olması içkiye mi bağlı.
Ölümsüzüm diye yalan söylüyor aslında ölümsüz değil. Çok içtiği için onun ölümsüzlüğünü devam ettiren şeyin içki olduğunu sanıyolar.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık