Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 921 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Şu Nami zaman atlaması sonrası japon ergenlere libido operasyonundan başka bir şey değil.
Jack reyis açmış bağrını gel kes demiş resmen:a:

İlk defa Sanji'ye hak verdim. :flaugh:

Bu arc biri yaracak işte, göreceğiz kim olacak. :mincika:
Bu adam gözü açık gidecek belli ki. Hiçbir girişimi başarıyla sonuçlanmıyor ve sürekli öfkeli. Gözlerine zarar gelmesin iki gözümün, başka bir şey istemem.

Sanji'nin nesine hak veriyorsun yav. Nami çekici bile durmuyor, ciddi diyorum. :(

Oda hiçbir cosplay festivalini kaçırmazmış. Cosplay yapanlar Oda'nın çizdiklerini giymek zorundaysa. Ulan Oda, tilki seni.

Bu adam gözü açık gidecek belli ki. Hiçbir girişimi başarıyla sonuçlanmıyor ve sürekli öfkeli. Gözlerine zarar gelmesin iki gözümün, başka bir şey istemem.

Sanji'nin nesine hak veriyorsun yav. Nami çekici bile durmuyor, ciddi diyorum. :(
Adam gözüktüğü süre içinde en çok aksiyona giren adam olabilir. Ama hep darbe yiyor.

Sanji'nin tepkisi yine abartılı canım, o işin şakası. Ancak Nami fena değil bence. Zevkler diyelim. :rolleyes:

Adam gözüktüğü süre içinde en çok aksiyona giren adam olabilir. Ama hep darbe yiyor.

Sanji'nin tepkisi yine abartılı canım, o işin şakası. Ancak Nami fena değil bence. Zevkler diyelim. :rolleyes:
Bıçkın Jack!

Adam karısına mesaj veriyor herhâlde, ne diyeyim. Seri ilerledikçe yavaş yavaş soyuyor, seri sonu ne olacak bilemiyorum.

Jack kanıyormuş. Zoro fan kulübü üyeleri bunu beğendi.

Ayrıca Nami tam anlamıyla bir seks objesidir. Aksini iddia eden Taocudur, hippidir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık