Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 921 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Troll tarzında çıkmasın diyoruz yine böyle tipler çıkıyor.

Güçlü olabilir de troll karakter tarzında çiziyor onu sevmiyorum. Jack'i de gömmeye yer arıyonuz. :)
Güçlü olması bir şey ifade etmiyor, altyapısı ve ağırlığı olmalı karakterin, Kata da güçlüydü ama karakterini 180 derece çevirdi arc içinde. O yüzden Dof ve Croc ağırlığı veremiyor bunlar isimlerinin önünde sağ kol yada yonkou olsa bile :bilmem:

Yalnız Oda Türk olsa ve atıyorum Kurtuluş Savaşına gönderme yapılarak çizilen karakterler, Raizo, Kanjuro, Shutenmaru ayarında tipler olsa kıyamet kopardı. Bu Japonlar'ın kültürlerine pek sahip çıkmayan bir ırk olduğunu duymuştum da bu kadar mı yani?

Bu Kaido ateş atabiliyordur değil mi ? ejderha olduğuna göre mantıken atmalı yani.Atabiliyorsa eğer acaba yarı zoan formunda neresiyle ateş atıyordur ? Ağzından mı çıkarıyordur yoksa bildiğin Zuko,Ace gibi ateş büküp yumruklarıyla da ateş atabiliyor mudur ? Zuko,Ace gibiyse Kaido fena olur.

Yalnız Oda Türk olsa ve atıyorum Kurtuluş Savaşına gönderme yapılarak çizilen karakterler, Raizo, Kanjuro, Shutenmaru ayarında tipler olsa kıyamet kopardı. Bu Japonlar'ın kültürlerine pek sahip çıkmayan bir ırk olduğunu duymuştum da bu kadar mı yani?
Biz o kadar sahipleniriz ki eskimiş kapıları bile çelikle değiştiririz. :oops:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık