Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 921 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bu Jack düşene kadar daha kaç savaşa girecek acaba?

Hava değişimi muhtemelen Kaido ile ilgili. Shanks mutlu olunca da hava açılıyordu hatırlayın. H.haki ile bağlantılı olabilir. Yahut doğrudan meyvesi ile.

Kaido, Mom'dan da sert birisi çıkacak gibi geliyor bana. B.hakisinin de daha sağlam çıkacağını tahmin ediyorum. Allah bilir nasıl düşecek. Adama zarar verebilecek kişi sayısı pek az.

Shutenmaru'yu da merak ettim.
Bence Kaido'nun b.hakisi "en"lerden çıkmayacak.Yoksa güç dengelerinin içine edilir gibi.Zaten kendi derisi çok sert üstüne meyvesinin verdiği bir savunma gücü olucak.Bir de bunlara ek olarak b.hakisi "en"lerden çıkarsa fazla imba olucak.

K.hakinin öne çıktığı arcta BM bu özellikle ön plana çıkmadı.Bu arcta da b.hakinin ön plana çıkacağını düşünürsek yine Kaido değil başkası bu özellikle ön plana çıkacaktır diye tahmin ediyorum.

Bence Kaido'nun b.hakisi "en"lerden çıkmayacak.Yoksa güç dengelerinin içine edilir gibi.Zaten kendi derisi çok sert üstüne meyvesinin verdiği bir savunma gücü olucak.Bir de bunlara ek olarak b.hakisi "en"lerden çıkarsa fazla imba olucak.

K.hakinin öne çıktığı arcta BM bu özellikle ön plana çıkmadı.Bu arcta da b.hakinin ön plana çıkacağını düşünürsek yine Kaido değil başkası bu özellikle ön plana çıkacaktır diye tahmin ediyorum.
Doğru bir mantık. Bigmom'ın çok üst düzey bir k.hakiye ihtiyacı da yoktu zaten. Her saldırıya kıçını dönebilecek bir vücuda sahip. Kaido'da ise anormal sertlik ve saldırı gücü var. Bundan dolayı b.hakide ilk 3'e girememe ihtimali epey yüksek.

Doğru bir mantık. Bigmom'ın çok üst düzey bir k.hakiye ihtiyacı da yoktu zaten. Her saldırıya kıçını dönebilecek bir vücuda sahip. Kaido'da ise anormal sertlik ve saldırı gücü var. Bundan dolayı b.hakide ilk 3'e girememe ihtimali epey yüksek.
Oo daa sıvaaa mışşşş.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık