Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 919 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Kardeşim bu zaman atlaması serinin tüm taşlarını sarsar olmadı bu.Bu kinemon ekibinin yaşamayan ruhlar olması bile bu kadar inanılmaz olmazdı ışınlanma zaman atlaması vs tahmin ettik ama olmaz dedik hep içimizden.

Bütün sırrı bozdun yaaaa. Yahu adamlar korsan gemisi ile okyanusları aşmaya çalışıyor, sen uzaylılar yapıyorsun. Herkesin pata küte birbirine girdiği bir yerde zaman yolculuğu olayı basite indirgemiyor mu? Ne bileyim, Momo'nun babası ölürken şeytan meyvesi gücü ile birkaç kişiyi koza içine alsa, 20 yıl öyle bekleseler ve Alien filmindeki yaratık gibi kozadan çıkıp etrafta doaşsalar daha inandırıcı güzel olurdu. Ama ne bileyim, zaman yolculuğu, boyutlararası seyahat filan bu serinin kumaşına ters. Dragon Ball'da taaaa en baştan beri teknolojik aletler vardı,bir şekilde yediriyordun ama burada çok zorlama oldu.
Daha bir şey görmedik neden zorlama geldi.

Şey diye düşünüyorum, nihai hareketleri vs. olabilmesi için şeytan meyvesi olduğunu bilmesi gerekmez mi mesela? O hareketi geliştirmek için üstünde falan çalışması lazım.
Bu sadece tahmin. Ama mantığa oturtmak çok kolay örneğin; o meyvenin sahibi dışarıdan gelmiş birisi olabilir, Oden'in kendisi olabilir, veya dışarıdan gelen birisinden (meyveler hakkında bilgisi olan, Roger, Raylegh gibi) gücünün sınırlarını öğrenen birisi olabilir. İllaki bir kılıf bulunur.

Şuan herkes spoiler üzerinden konuşuyor. Ben de ona istinaden yazdım. Ha spoiler gerçek çıkarsa yazdığımın aynen arkasındayım.
Valla beni heyecanlandırdı. Zaman yolcuğu gücü mutlaka çok fazla handikapı olan bir güçtür öyle seriye zarar verecek bir şey çıkacağını sanmam.

Serinin dinamiklerine uymuyormuş ya bak sen:hhh: Gayette güzel olmuş bence
Şu an en güçlü kişi Kaidou. Ama bu güç sayesinde çok daha güçlü kişiler de var olabilir. Geçmişten bir yerden yonkou tekleyen bir villain falan gelirse o zaman görürsün serinin dinamiklerine uygun mu değil mi diye?

Bu sadece tahmin. Ama mantığa oturtmak çok kolay örneğin; o meyvenin sahibi dışarıdan gelmiş birisi olabilir, Oden'in kendisi olabilir, veya dışarıdan gelen birisinden (meyveler hakkında bilgisi olan, Roger, Raylegh gibi) gücünün sınırlarını öğrenen birisi olabilir. İllaki bir kılıf bulunur.
Dışarıdan gelen biri olması vs. mantıklı. Bunun nihai güç olması da iyi olur aslında. İleride zırt pırt kullanmazlar belki.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık