Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 919 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Yukarıda başka arkadaşlar da belirtmiş, zaman yolculuğu temasının rezil etmediği seri yoktur. Umarım Oda bu gerçekliğin farkındalığıyla dikkatli hareket eder.

Seni anlayamıyorum he. Geçen bölüm "alay" ettin kendince ve ettiğin alay eline yüzüne bulaştı zira ortaya zaman yolculuğu gibi bir şey çıktı. Şimdi de manasız bir Edo Tensei muhabbeti yapıyorsun durmaksızın. Sadece "Bu sefer yanılmışım." desen de olur yani. Yadırgamayız cidden. Nedir bu hınç? :(
Zaman yolculuğu veya değil adamları geleceğe göndermiş. Sen bunu bu seride sıradan karşılarsın çünkü adam ne çizse tapıyormuşçasına kabul ediyorsunuz benim elime yüzüme bulaşan bir şey yok aksine yazar gizem için seriye olmadık şeyler sokuyor buda bana alay konusu gibi geliyor. Şimdi dersin kendi serisi istediğini yapar diye bende bundan sonra her yaptığına böyle kulplar bulurum. Misal Roger ölmedi diyorum onun da ruhunu reenkarnasyon ile Luffy'e soktu. Bunun mantığını kurcalayalım.

Ben tayfanın geçmişe zaman yolculuğu yapacağını zannetmiyorum.Bu zaman yolculuğu yapılırsa kelebek etkisi yaratacaktır, Oda işin içindne çıkamaz.Bazı arkadaşların dediği gibi bu yolculuk 1 kereliğe yapılmştır, yoksa işin suyu çıkar...

Zaman yolculuğu veya değil adamları geleceğe göndermiş. Sen bunu bu seride sıradan karşılarsın çünkü adam ne çizse tapıyormuşçasına kabul ediyorsunuz benim elime yüzüme bulaşan bir şey yok aksine yazar gizem için seriye olmadık şeyler sokuyor buda bana alay konusu gibi geliyor. Şimdi dersin kendi serisi istediğini yapar diye bende bundan sonra her yaptığına böyle kulplar bulurum. Misal Roger ölmedi diyorum onun da ruhunu reenkarnasyon ile Luffy'e soktu. Bunun mantığını kurcalayalım.
Ortada hiçbir şey yokken bok atan sensin. Dön bak zaman yolculuğuna karşı çıkan kişi kimdi, seriye uygun olmadığını düşünen kimdi diye. Ortada hiçbir şey yokken laf atmaya başlayan sensin ve buna karşı yapabileceğin tek savunma "Siz zaten Oda ne yazsa taparsınız." oluyor. Git biraz kendinle yüzleş istersen. :/

Bu zaman yolculuğu olayı, Ope Ope'nin tek kullanımlık kişiyi ölümsüzleştirme muhabbeti gibi olursa bana mantıklı gelir ancak. Misal birisi Foxy'nin meyvesinin zamanı hızlandıran versiyonunu yemiştir ve meyvenin uyanışı da tek seferlik birilerini zamanda ileriye göndermektir falan. Böyle olursa ne ala. Öbür türlü gerçekten sıkıntı olur. Şu seride ölenler bir türlü ölü kalmıyor ya. Artık şunu düşünmeye başladım: Oda, Op'un bitmemesinden dolayı yapmak isteyip de yapamadığı diğer manga konularını arklar içerisinde yapmaya çalışıyor. Franky ve Vegapunk üzerinden mecha hazzını yaşar, Wano üzerinden zaman yolculuğu temasının hazzını yaşar falan...

Brook'un yeniden hayata dönmesi gözüne batmıyor da bu zaman yolculuğu mu saçma oluyor. Belki şeytan meyvesi sayesinde oldu bu olay. Bu şeytan meyvelerinin sınırları belli değil ki. Ben hala senin mantığını anlayamadım.

Ortada hiçbir şey yokken bok atan sensin. Dön bak zaman yolculuğuna karşı çıkan kişi kimdi, seriye uygun olmadığını düşünen kimdi diye. Ortada hiçbir şey yokken laf anlatmaya başlayan sensin ve buna karşı yapabileceğin tek savunma "Siz zaten Oda ne yazsa taparsınız." oluyor. Git biraz kendinle yüzleş istersen. :/
Bi dakika , yüzleştim haklıyım.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık