Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 918: Luffytaro İyiliğin Karşılığını Öder

Bölüm Nasıldı?

• Çok İyi

• İyi

• Orta

• Kötü

• Çok Kötü

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Zoronun "Tüm erzağı okobereye bırakalım" derken ki suratı bayağı karizmatik çizilmiş. Law ve Zoro bana eşit gibi geldi. Luffy zaten üst ligde olduğunu kanıtladı. Sıra da Zoro-sama da… Jack e vur bıçağı

O konuda yanılıyorsun. Mangayı tekrar incelemeni tavsiye ederim. Çünkü şöyle bir kısımı hatırlatayim sana. Luffy'nin emirlerine uymadığı ve Tama'nın sözlerinden sonra ona doğrudan cevap vermesi.
Şöyle düşün smile'nin kendi iradesi var ve speed'in meyve gücü at meyvesi lakin tam ata dönüşmemiş sadece alt kısmı. Luffy'de diyor zaten yarı at olduğu için diyor. Tama'nın sözünü dinleyen at kısmı yani alt tarafı. Tama koş dediği zaman bacakları harekete geçiyor. Kafanı eğ, kolunu kaldır gibi bir emir verdiği takdirde bu speed'in kontrolünde olduğu için işe yaramayacak diye düşünüyorum. Aynı şey kurt meyvesi yiyip kolu kurta dönüşen adam içinde geçerli. Velhasıl kelam smile güç kazandırıyor ama tam dönüşemiyorlar bölgesel güç kazanıyorlar Tama ise o bölgede sözü geçen smile'yi yönetebilir.

Bunu Holdemin karnındaki aslanın Holdemden bağımsız hareket etmeside destekliyor. Holdem bilincini kaybediyor lakin aslan hala hareket ediyor mesela.

Şöyle düşün smile'nin kendi iradesi var ve speed'in meyve gücü at meyvesi lakin tam ata dönüşmemiş sadece alt kısmı. Luffy'de diyor zaten yarı at olduğu için diyor. Tama'nın sözünü dinleyen at kısmı yani alt tarafı. Tama koş dediği zaman bacakları harekete geçiyor. Kafanı eğ, kolunu kaldır gibi bir emir verdiği takdirde bu speed'in kontrolünde olduğu için işe yaramayacak diye düşünüyorum. Aynı şey kurt meyvesi yiyip kolu kurta dönüşen adam içinde geçerli. Velhasıl kelam smile güç kazandırıyor ama tam dönüşemiyorlar bölgesel güç kazanıyorlar Tama ise o bölgede sözü geçen smile'yi yönetebilir.

Bunu Holdemin karnındaki aslanın Holdemden bağımsız hareket etmeside destekliyor. Holdem bilincini kaybediyor lakin aslan hala hareket ediyor mesela.
Benim aklımda da bir soru işareti oldu şuan ama fikrim değişmedi.

Benim aklımda da bir soru işareti oldu şuan ama fikrim değişmedi.
Tama kibidango'nun insanlar üzerinde işe yaramadığını söylüyor ve Luffy'de hemen ardından "yarı at olduğu için" diyor. Buradan net bir şekilde insan bilincine nüfuz edemediğini sadece smile gücü olan at bacaklarını harekete geçirdiğini söyleyebiliriz. Tabi bu mantıkta bile soru işaretleri var. Madem öyle speed Tama'nın verdiği emirlere kyaa~~ modunda cevap verdi değil mi? Belki de smile bir bölgede oluşan güçten ibaret değildir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık