Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 917: Yiyecek Hazine Gemisi

Bölüm nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    188
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Zoro şimdiye kadar hiç altta kalır bir tarafı olmadığını gösterdi bu gidişle Mihawk eğittiği adamı doğrudan komutan seviyesine çıkarmış gibi bir şey olacak :bilmem:
Zoro'nun bir komutan seviyesinde olduğunu düşünüyorum ama nasıl desem Katakuri, Marco, Beckmann falan bu seviyeler değil. Zoro bu seviyelere çıkacak mıdır, çıkacaktır ancak serinin sonlarına doğru. Daha değil.

Mesela Luffy tek başına olsaydı Cracker'i alamayacaktı. Bu Cracker'in müthiş güçlü olmasından değil, şeytan meyvesinden kaynaklı bir durumdu. Zira Cracker Luffy'den neredeyse tek yedi bile diyebiliriz ama o noktaya kadar Nami olmasaydı Luffy kaybedecekti çok bariz şekilde.

Aynı şekilde Cracker vs Zoro deyince, sen gerçekten %100 emin şekilde Zoro yener diyor musun?

Şu sayfa da çok iyiydi, epey beğendim.
Mangakanın süpernovaları harcayacağına pek ihtimal vermiyorum, o yüzden Hawkins'in taraf değiştireceğini düşünüyorum.

Diğer tayfa üyeleri ne zaman gösterilecek acaba. O taraflar iyice unutuldu. Zoro'nun ilk gösterildiği şehir ile şu an bulundukları konum arasında çok mesafe olmasa gerek.

Holdem’in şaşırdığı sahneye tekrar baktım da holdem biraz titriyor ve sanki karnına vurulmuş gibi bir yüz ifadesi takınıyor.
Yani atılan bakışlarla pek alakalı bir durum olduğunu düşünmüyorum.

Zoro'nun bir komutan seviyesinde olduğunu düşünüyorum ama nasıl desem Katakuri, Marco, Beckmann falan bu seviyeler değil. Zoro bu seviyelere çıkacak mıdır, çıkacaktır ancak serinin sonlarına doğru. Daha değil.

Mesela Luffy tek başına olsaydı Cracker'i alamayacaktı. Bu Cracker'in müthiş güçlü olmasından değil, şeytan meyvesinden kaynaklı bir durumdu. Zira Cracker Luffy'den neredeyse tek yedi bile diyebiliriz ama o noktaya kadar Nami olmasaydı Luffy kaybedecekti çok bariz şekilde.

Aynı şekilde Cracker vs Zoro deyince, sen gerçekten %100 emin şekilde Zoro yener diyor musun?
Zoro'nun birini yenmesi için belli derecede o kişiye yakın olması yeterli, dövüş içinde kendini geliştirecektir payı veriyorum :oleyo2:

Yani şuan Snack kadar güçlü olsa bile Kıraker'i indirebilirdi. Burada asıl mesela Zoro'nun iki yıl sonunda güç olarak hiç bir eksiklik şuana kadar hissettirmemesi.

Jack’in Luffy’den dayak yemesi yakın . Inu ve Neko olayından sonda ağzına ağzına geçirecek . Luffy’i böyle çelimsiz yerden bitme görüp ha bire küçük görüyorlar bilmiyorlar ki bir o kadar yerin altında var

Law galip gelemeyecek.İddaası olsa basardım.Gama bile atsa nafile hedefe ulaşamadıktan sonra kendi gücünü tüketecek.
Hawkins hiç bir zaman güçlü bir algı oluşturmadı bende, en büyük artısı darbe aldığında kuklalar bitene kadar kendisi zarar görmüyor, bunun dışında ne savunma ne de saldırı gücü açısından caydırıcı bir tarafını göremedik. Diğer taraftan kişiliksiz adamın teki, bu yüzden Law'ın çok zorlanmayacağını düşünüyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık