Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 916: Wano’da Büyük Sumo Müsabakası

Bölüm nasıldı?

• Çok İyi

Kullanılan: 38 21.1%
  • İyi

Kullanılan: 72 40.0%
  • Orta

Kullanılan: 34 18.9%
  • Kötü

Kullanılan: 20 11.1%
  • Çok Kötü

Kullanılan: 16 8.9%

• Kullanılan toplam oy
    180
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Kıza ayak yapma diyosa bence bişe var , erkek mi yoksa :hmm:Boyu falanda uzun ince göğüsde yok gibi ?
O kadın da bir şeyler var, epey güçlü olduğunu düşünüyorum... Zoro, O Kiku'nun yardıma ihtiyacı olmadığını hissettiği için böyle davranıyor olabilir.
Kadın çift kişilikli gibi. Kılıç ustalarındaki genel tablo. Fekat bu sefer farklı olarak ilk defa bir hatun kişide görüyoruz bunu. Zoro bunu hissetmiş olabilir.
"Bilmezden gelme." diyor motamot çevirecek olursam. Bana nedense çift kişilikli gibi değil de sadece rol yapıyormuş gibi geliyor. Aşırı güçlü olmasını da beklemiyorum ama örneğin Queen'in kimsenin görmediği esas formu olarak karşımıza çıksa falan epey ilginç olabilirdi. Bana yalnızca dikkat çekmemeye çalışıyormuş gibi geliyor ama sebebini bilemedim. Bir seviyeye kadar güçlü bence de.

"Bilmezden gelme." diyor motamot çevirecek olursam. Bana nedense çift kişilikli gibi değil de sadece rol yapıyormuş gibi geliyor. Aşırı güçlü olmasını da beklemiyorum ama örneğin Queen'in kimsenin görmediği esas formu olarak karşımıza çıksa falan epey ilginç olabilirdi. Bana yalnızca dikkat çekmemeye çalışıyormuş gibi geliyor ama sebebini bilemedim. Bir seviyeye kadar güçlü bence de.
Hatırladığım kadarıyla Urashima'nın saçını kestikten sonra "neden böyle birşey yaptım" diyordu. Ya bazı durumlarda kendini kontrol edemiyor ya da çok iyi rol yapıyor. Görecez bakalım neymiş numarası. Rol yapıyor da olabilir. Kendini kaybetme durumu çok yok gibi aslında :hmm:

Kadın çift kişilikli gibi. Kılıç ustalarındaki genel tablo. Fekat bu sefer farklı olarak ilk defa bir hatun kişide görüyoruz bunu. Zoro bunu hissetmiş olabilir.
Bi Hakuba çıkarmı bilemem ama sumocunun saç topuzunu kesmesi, kesmesinden öte, sumocu ona saldırırken, sanki hiç bir şey yokmuş gibi olabildiğince soğuk kanlı davranıp, "neden bukadar insan içerisinde böyle yaptım..." gibisinden konuşup gücünü sakalamak isteyişi, o adamdan hiç çekinmeyecek kadar güçlü olduğunu düşündürttü.

@amaneden Ben de senin gibi düşünüyorum, kadın kendini göstermek istemiyor. Kozuki aşiretinin güçlü bir savaşçısı çıkarsa şaşırmam.

Bi Hakuba çıkarmı bilemem ama sumocunun saç topuzunu kesmesi, kesmesinden öte, sumocu ona saldırırken, sanki hiç bir şey yokmuş gibi olabildiğince soğuk kanlı davranıp, "neden bukadar insan içerisinde böyle yaptım..." gibisinden konuşup gücünü sakalamak isteyişi, o adamdan hiç çekinmeyecek kadar güçlü olduğunu düşündürttü.
Holdem'i alırsa şaşırmam.

O kadın da bir şeyler var, epey güçlü olduğunu düşünüyorum... Zoro, O Kiku'nun yardıma ihtiyacı olmadığını hissettiği için böyle davranıyor olabilir.
+1 Bu tip ihtimaller son bölümde oldukça güçlendi. Sıradan çekingen bi samuray çıkmasını bekliyordum ya da belki öyle istiyordum ama ihtimali azaldı bayağı :) Onu geçtik kadın samuray mı olurmuş Oda Efendi yeme bizi!

Zoro ve Luffy gelmese bile Kiku, Tama'yı kurtarmaya gidiyordu. Ya gücünden çok emin ama salağa yatıyor ya da yer yer kendini kaybedip farkında olmadan bir şeyler yapıyor.

Hakuba olur mu bilmem ama bence bu kız dövüşmek istemiyor sadece. Yani çok güçlü ve yetenekli ama naif bir yapısı var. Ya da kan tutuyor gibi abuk bir sebep.

Hawkins ve Law'dan ter akmasının sebebi bence bu ikisinin anlaşması ve bir planlarının olması. Hawkins bizimkiler ortaya çıktığından beri bir telaş içinde. İlk olarak Kaido'ya haber vermeyin dedi şimdi de siz karışmayın ayağına olay yerine kendisi gidiyor. Öte yandan Law da bizimkilerin Wano'ya geldiğini duyduğundan beri telaşlı ve gürültü patırtı çıkmasın derdinde. İkisinin de ortak yanı ortalığın karışmaması ve herhangi bir karışıklık çıkarsa da bunun Kaido tarafından duyulmaması. Bence ...

Öte yandan.. Halk içinden biri, "bunlar asi; böyle tehlikeli kişilerden uzak durmalıyız" diyor. Bu cümle Wano'da daha evvel yaşanan bir olaya gönderme olabilir. Misal Kozuki Hanesi'nin elindeki yönetimi devralan Orochi ve destekçileri, Kozuki hanesi destekçilerini (asiler) katletmiş olabilir. Bu sebeple bir korku hasıl olmuş olabilir halk içinde.

Geçen hafta Urashima'yı ya Luffy ya Zoro halleder demiştim, Luffy öpmüş.

İlginç bir şekilde Kuma'yı çağrıştıran şeylere yer veriliyor bölümlerde. Kendisiyle ya da meyvesiyle ilgili bir durum beklediğimi söylemiştim. Bakalım ne çıkacak bu işten.

Holdem'i çok güçlü beklemiyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık