Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 915: Bakura Kasabası

Bölüm nasıldı?

• Çok İyi

Kullanılan: 18 9.7%
  • İyi

Kullanılan: 22 11.9%
  • Orta

Kullanılan: 53 28.6%
  • Kötü

Kullanılan: 34 18.4%
  • Çok Kötü

Kullanılan: 58 31.4%

• Kullanılan toplam oy
    185
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bir komutan öyle bir saldırıyı atlatabilirdi bence.
Bir komutan öyle bir saldırıyı atlatabilirdi bence.
Saldiri Pedro'nun olsa ben de yonkou top4 ayari herkesin karsilayabilecegini eminim de orda hasar veren sey bombaydi.
Perospero Pedro'nun hücumunu arkasına bile dönmeden karşılıyor ve onun kendisi icin tehdit oluşturmadığını söylüyor.
Yani güçsüz birinin kendisine yaklasmasina kasten izin veriyor. Her ne kadar bomba'yi sezememesi onun k.hakisinin zayifligini isaret etse de ona hasar veren kisi Pedro degil, bomba oluyor.
Bombanin gücü konusunda da bir sey diyemiyoruz çünkü bazen bir sandik büyüklüğünde olan bomba dağı deviriyor bazen de sehir yok edebilecek koskoca bomba dibinde patlayinca hala yasiyorsun (Pell)
Gerci bu bilinmezligin icine mantikli bir sey eklemek faydali olur mu bilmem ama Perospero'nun sekerinin zayıflığı ates olduğundan seker kalkani durduramamis da olabilir.
Ben de kendimi durduramayip düşünuyorum da sonuçta mesele Oda'nin Pedro'nun kendini feda ettigi dramatik bir ölüm tasarlamasi sanirim. Eger buna ragmen Perospero hasar almasaydi boş yere ölmüş olacakti.
Perospero'yu da zaten alt seviye komutanlarla kiyasliyorum.

Saldiri Pedro'nun olsa ben de yonkou top4 ayari herkesin karsilayabilecegini eminim de orda hasar veren sey bombaydi.
Perospero Pedro'nun hücumunu arkasına bile dönmeden karşılıyor ve onun kendisi icin tehdit oluşturmadığını söylüyor.
Yani güçsüz birinin kendisine yaklasmasina kasten izin veriyor. Her ne kadar bomba'yi sezememesi onun k.hakisinin zayifligini isaret etse de ona hasar veren kisi Pedro degil, bomba oluyor.
Bombanin gücü konusunda da bir sey diyemiyoruz çünkü bazen bir sandik büyüklüğünde olan bomba dağı deviriyor bazen de sehir yok edebilecek koskoca bomba dibinde patlayinca hala yasiyorsun (Pell)
Gerci bu bilinmezligin icine mantikli bir sey eklemek faydali olur mu bilmem ama Perospero'nun sekerinin zayıflığı ates olduğundan seker kalkani durduramamis da olabilir.
Ben de kendimi durduramayip düşünuyorum da sonuçta mesele Oda'nin Pedro'nun kendini feda ettigi dramatik bir ölüm tasarlamasi sanirim. Eger buna ragmen Perospero hasar almasaydi boş yere ölmüş olacakti.
Perospero'yu da zaten alt seviye komutanlarla kiyasliyorum.
Koyulaştırdığım yerden ibaret işte. Hikâye odaklı yazıyor Oda efendi.

Buyursun irdelesin valla. İddiasını kanıtlayabilecek bir verisi varsa hodri meydan. :oleyo2: Ciddi olarak şey dediğimi hatırlıyorum sadece. Şeker komutanlarından sonra gelen kişi olabilir diye düşünmüştüm. O da olmadı zaten. Dediğin gibi trolledi Oda biraz. Ama gücünün çok bir önemi yok. Karakter tasarımı harikulade.
Yok takılıyorum dostum amiral seviyesi dediğini falan hatırlamıyorum bende.BM arcinda yenilmez ordunun en basında falan görünce Bobbini biraz coşmuştun sadece okadar:)

Yok takılıyorum dostum amiral seviyesi dediğini falan hatırlamıyorum bende.BM arcinda yenilmez ordunun en basında falan görünce Bobbini biraz coşmuştun sadece okadar:)
Ben ondan önce de coşmuştum karakter için :) Algı yapmayalım!!! :oleyo: Hatta bir lafım var dur bulacağım. :oleyo2:
Bobbin fanı olacağım bundan sonra, herkes onunla dalga geçiyor o yüzden bu forumda bundan sonra şöyle biline: Amaneden bir Bobbin fanıdır.(?)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık