Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

914: Sonunda Çarpışırlar! Öfkeli Luffy, Kaido'ya Karşı!

Bölüm nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    36
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Animeyi izlemeyi bırakmıştım şu dövüş için bir açayım dedim. 2 haftadır çile çekiyoruz arkadaş... 3 sayfalık bölümü 3 bölüme böldüler. Birde bu efektler falan salın bi kardeşim ya...

Aslında bu olayın Marvel polemiğinden farkı yok.İnsanların önüne çorba diye ne koyarsan onun bağımlısı olurlar.Ucuz yahni koyarsan ucuz yahni beklentisine girerler.Bu iş şirket politikasına bağlı esasen.

Mangadan bagımsız bır dovus vardı ama mangadan ıyı olan yanı guclerın daha yakın cızılmesıydı. Bır dahakı bolum bu dengeyı bozmazlarsa fınal power-upında Kaıdo nun ınmesı mantıklı gelıcek bana.

MuzluYulafEzmesi

22 yıllık emeğinin böyle içine edilmesine göz yuman bir Oda varken Toei daha çok halt yer . Adamın yapıtına biz adamdan daha çok sahip çıkıyoruz resmen . Şaka gibi anasını satayım .

Yutup'ta animeci tayfanın %90'ı beğenmiş la bölümü. :D Cidden şu animeci her b.ku izleyen tayfa sorumlu animenin halinden.

Lan şu yarım saat bakışmalı, efekt saçmalı, %90'ı filler olan bölümü beğeniyorsan sana her şey müstehak!

Hızlı hızlı bakmama rağmen iğrendim. Rezillik. Kaido'nun yapacağı şeyin anlamı da gidiyor. Mal Toei ya.
Kim onlar gidip sayfalarında manga spoiler verelim hevesleri kaçsın animeden :D

Millet yıllarca pieorrata laf etti naruto ve bleach yüzünden pierrot şu tori hıyarının verdiği zararın yüzde birini vermemiştir herhalde. Oda hadi umursamıyor bunlar yapsın diyor ama toriyama bu konuda hayli içliydi. Değişmek imkansız falan mı acaba

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık