Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 913: Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Çok ilginç valla. Rastgele kapaklar çizen mangakalardan olmayıp kapakta One Piece dünyasına dair çizmek istediği şeyi çiziyor diye hayıflanılır olmuş. Beklenti tuhaf şey yav.

Çok ilginç valla. Rastgele kapaklar çizen mangakalardan olmayıp kapakta One Piece dünyasına dair çizmek istediği şeyi çiziyor diye hayıflanılır olmuş. Beklenti tuhaf şey yav.
Beklenti neden tuhaf olsun? Adı üzerinde beklenti, çıtayı yükseltirsen düşüşte yadırganırsın. Öyle algılaması zor bir durum değil. Sanki adam hayır işi yapıyor da kötü performans gösterince hayıflanma hakkımız olmuyor. Eğer diyeceksen para mı veriyorsun ulan sanki, valla ben veriyorum, volume volume setinde duruyor One Pieceler'im. Veriyorum parayı vuruyorum kırbacı.

Orlumbus denen adam olası bir savaşta müttefik olarak gelse büyükler karşısında tek yiyecek bir adam. 1-2 bölüm bu adamı çizdin yeter, biraz da gizem kastığın karakterleri çiz dii mi. Bir sürü adam var böyle. Adama çizme demiyor ki kimse:bilmem:

Ayrıca şu siyah yere gelecek olursak: Adam, Nami'yi istediği gibi çiziyor ama ona laf ediliyor, o ne olacak? :)

Orlumbus denen adam olası bir savaşta müttefik olarak gelse büyükler karşısında tek yiyecek bir adam. 1-2 bölüm bu adamı çizdin yeter, biraz da gizem kastığın karakterleri çiz dii mi. Bir sürü adam var böyle. Adama çizme demiyor ki kimse:bilmem:
Beklenti tuhaf iş diye boşuna demedim. Beklentiniz bu işte. :bilmem: Alınganlıkta top modellik yaptın tebrikler. :D Benim beklenti tuhaf iş derken kendimi katmadım mı sandın? :oops:

Yalnız şuna değinmeden geçmeyeyim: Luffy ''Kaido değil mi?'' diye cevap verdiğinde, Zoro ''Bunu söylememelisin'' diyor. Ula bu Zoro'ya Mihawk nasıl bir eğitim verdi de yonkolardan bu kadar tırsar oldu :D

Beklenti tuhaf iş diye boşuna demedim. Beklentiniz bu işte. :bilmem: Alınganlıkta top modellik yaptın tebrikler. :D Benim beklenti tuhaf iş derken kendimi katmadım mı sandın? :oops:
Orlumbus konusunu yanlış hatırlamıyorsam ilk yazan bendim, o yüzden alınmış olabilirim :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık