Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 912: Amigasa Köyü

Bölüm nasıldı?

• Çok İyi

Kullanılan: 152 60.3%
  • İyi

Kullanılan: 80 31.7%
  • Orta

Kullanılan: 12 4.8%
  • Kötü

Kullanılan: 4 1.6%
  • Çok Kötü

Kullanılan: 4 1.6%

• Kullanılan toplam oy
    252
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ace wb korsanlarında değildi.Çünkü ayrı bir gemiyle Spade korsanlarıyla oraya gitmesinin manası yok en azından arada bir wb korsanı bulunur ama yok.Al sana gemi verelim kendi tayfanla gez dolaş demiş olmaları saçma.İkincisi ace bu tür yolculuklara tek kişilik aletiyle çıkıyor mihawk gibi seyahat ediyor.Teach için böyle gitti.Yanına eski tayfasını almasının bir anlamı yok eğer wb korsanlarında olsa.Arada 3 yaş fark varsa görünen o ki şimdiye göre Luffy'den 1 yaş küçükken o dandik tayfayla Wano'ya kadar geliyor rahatça dolaşıyor.Tabii o sıra kaido işgale daha başlamamış sanırım.Ancak o yaşta wano'ya kadar gelebilmesi asıl önemli olan. :) Luffy o yaşta adada hayvanlarla köşe kapmaca oynuyordu.2 sene sonra ne kadar geçti hesaba katmadım gerçi ama 1 sene olmadı sanırım.
Adama sorarlar dii mi, NEDEN diye? Kimden ötürü oldu bunlar diye :D

Tayfasını yeni dünyada koruyamayacağını anladığı için.

Bu arada Luffy doktor arıyor. Hawkins ile karşılaştılar ve müttefik olmaları için gereken bir adet Law ki o da doktor zaten. Law ortaya çıkabilir yoksa bu Luffy Hawkinse dalacak.
Yok,o onu demiyor.

Ace, 17 yaşında yola çıkıp 19 yaşında Wano'ya ulaşmış. Luffy de 17 yaşında yola çıktı. Fakat Mf savaşından sonra 2 yıl eğitim aldı. Yani 19 yaşındayken eğitim alıyordu. Ben de o yüzden sordum o şekilde.

Bu arada özür diliyorum. Ben alttaki mesajı da aynı sorunun cevabı olarak görmüşüm.Dediğinde haklısın zaten, tayfasını koruyamayacağı için. Fakat Ace kendini Akainu'ya öldürtmese bu eğitim başka yollarla alınabilirdi. Ben onu belirtmek için sormuştum.

Efsane bir bölüm oldu ancak tartışmalar bence yetersiz ve oldukça dağınık o yüzden kendimce belirlediğim 10 adet maddelerde tartışabiliriz.
1.Tenguyama Hitetsu - Ace ile verilen haberi biliyor olabilir mi ? Söylemek istemiş ancak söyleyememiş olabilir mi ?
2.Hitetsu'nun beklediği kişi kim ? Örneğin Kin'emon ve diğerleri ile bağlantılı olabilir mi?
3.X-drake Neden X işaretleri bırakıyor saldırdıktan sonra , güçlerini kontrol ederken yaşadığı bir cinnet hali olabilir mi ?
4.Luffy neden Ace'in abisi olduğunu Tama veya Hitetsu öğrenince üzüleceğini düşünmedi? Luffy için olmasa da Oda böyle yaptığı zamanlarda genellikle tayfaya çok yakınlaştırdığı kişiler için kullanıyor bu yöntemi. Yani ileride neler olabilir?
5.Hitetsu'nun burnu gerçekten çok uzun acaba bunu kullanışlı bir hale getirmiş olabilir mi? Mesela Usopp'a öğretebileceği bir teknik , veya o maskeyse onu acaba Usopp için de yapar mı ? Zırh tarzı bir şeyler üretiliyor mu Wano'da mesela yazıtların madenlerinden?
6.Luffy acaba kılıç kullanmaya yönelir mi ? Roger'ın kılıcı Wano'da olabilir mi ?
7.Silah fabrikasının yanında taş ocağının bulunması ilginç değil mi ? Maden değil ancak taş ocağı olması dikkatimi çekti.
8.Zoro ile karşılaştılar ancak belli ki o bir yere götüremez Luffy'i ,kurtarılan o kadının rolü ne olur sizce?Neden kovalanıyordu ve sahip olduğu her şeyi almakla neyi kast etti kovalayanlar?
9.Durumu Kaido'ya bildirmemek isteyen Hawkings ortaya çıkıp meydan okuma tarzında bir konuşma yaptı. Nedeni ne olabilir?
10.Luffy gaza geldim savaşa hazırım derken genelde kollarını sıvardı ancak bu sefer kılıç tuttu. Buradan gelecek bölümdeki olayları tahmin edebilir miyiz? Mesela kılıcı çektiğindeki davranışlarının Zoro'nun dikkatini çekmesi gibi durumlardan bahsediyorum.

Valla artık yeter su luffy kata gibi adamla vs atmissa lutfen artık su hawkins tarzı herifleri takilmasin faksın geçsin. Oda lutfen

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık