Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 910: Wano Ülkesi'ne Doğru

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    219
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Benim demek istediğim tam olarak o değildi:). Demek istediğim kötü veren kişilerin şimdi de bölümün hakkını veriyor olmasıydı. Hani deriz ya bu bölüme kötü verenleri anlamıyorum falan diye, iyi bölüm çıkınca. Ha burada da tam tersi var benim için. "Çok" iyi verenleri anlayamıyorum bu bölüm için.
Ben çizimine çok iyi verdim. :) Hikâyenin üzerinde en çok duran kişi benimdir forumda oysa.
Bak önce ana yemek yiyorduk, neredeyse içki servisi bile yapılacaktı. (Levely) Sonra oda hemen gelip biz daha tabaklarımızı bitiremeden gidip başka bir yemek getirdi. (Geçen bölüm) Ona da tamam dedim. İstersen bakabilirsin, geçen bölüme iyi demiştim. Şimdi geldi ana yemeği tekrar aldı ve bu sefer önümüze sadece meze getirdi. Ben de ona tepki gösterdim. Ana yemeği sürekli önümüzden alıp durmasa bu kadar tepki göstermezdim belki.

1997 yılından beri yemek masasına oturuyoruz. Kalkmamıza az kaldı, artık bize ana yemek getirsin, en iddialı olduğu bölümlerde meze getirmesin istiyorum.

Daha önceki bölüm yorumlarımı az çok hatırlıyorsundur belki, ben övüleceği zaman övüyorum. Ama eleştirmem gerekirse en önem verdiğim şeyleri bile eleştiriyorum. Gelip stres atmak için sövecek biri değilim.
O şekilde bakılırsa yerin dibine sokulması çok normal. Ben her bölüme ayrıca bakılması gerektiğini düşünüyorum.

Şöyle son bir cümle bırakıp gideyim.
Kendi beklentinize boğuluyorsunuz.

Bahsedilen meyve ağaçlarından olabilir bu adada. Kinemon ve Kanjuro büyü yaptıklarını sanıyor demek ki ağaçtan koparıp yemişler mantıklı duruyor. :D

Desene zoro şhogunu keserek mükemmel bir power-up alacak :)
İşin sakası yahu. Amiral üstü tabi ki değildir ama amiralden de aşağı değildir :cool: Bu saatten sonra Zoro'yu amiralden asağısı kesmez. 2 yıllık süreci en iyi Zoro geçirdiği için en çok da o güçlendi. Bu yüzden Mangaka tee Wanoya sakladı adamı. Boru değil, Zoro! :oleyo:

Bir arkadaş demişti şeytan meyvesi kıvrımları dolu ortalık diye. Güzel bir benzetme bakalım ne çıkacak altından.
Şeytan Meyvesi kıvrımları dedin, aklıma geldi. Malum seriyi baştan çeviriyorum, birkaç yerde Şeytan Meyvesi kıvrımlı sırt heybelerine denk geldim sıradan insanlarda. Burgess'ın taşıdığına benziyorlardı. Bu desen ortak kullanım ürünü olabilir.

Hikâyenin üzerinde en çok duran kişi benim forumda ama forumun çoğunluğu günlük hayatın stresini atabilmek adına sövüyor bana kalırsa. Misal @Eustass Captain Kidd 'ın hıncı kime belli değil. Tek diyebildiği şey bomboş bölüm. Ne diyeyim? Güzel bir manzaranın tadını çıkarttığınızı düşünün. Zaten karman çorman bölümler gelecek. O zaman yemeğinizi de yer, içkinizi de içersiniz.
Benim hıncım 900 bölüm çizilmesine rağmen hala hikayenin sonunun çok uzak olması.Bunun sebebi fazlaca düşman olması veya karakter fazlalığından değil şu bölüm gibi aptal saptal hikayeye zerre katkısı olmayan çizimlerin fazlalığı.Şu seride 100 tane buna benzer bölüm var.Bölüm içindeki boş sahneleri saymıyorum bile.Reverei diye herkesin beklediği arca bile boş sahne ekleyebilir mangaka.Benim anlamadığım senin bu seriyi niye bu kadar şevkle savunman.Biri laf söyledi mi hemen bitiyorsun orada.Sal biraz insanlar eleştirebilsin.Boş diyorsa boş desin b*k diyorsa b*k desin.

Benim hıncım 900 bölüm çizilmesine rağmen hala hikayenin sonunun çok uzak olması.Bunun sebebi fazlaca düşman olması veya karakter fazlalığından değil şu bölüm gibi aptal saptal hikayeye zerre katkısı olmayan çizimlerin fazlalığı.Şu seride 100 tane buna benzer bölüm var.Bölüm içindeki boş sahneleri saymıyorum bile.Reverei diye herkesin beklediği arca bile boş sahne ekleyebilir mangaka.Benim anlamadığım senin bu seriyi niye bu kadar şevkle savunman.Biri laf söyledi mi hemen bitiyorsun orada.Sal biraz insanlar eleştirebilsin.Boş diyorsa boş desin b*k diyorsa b*k desin.
Benim bir şeyi savunduğum yok. Size karşıt görüş sununca savunmuş oluyorum. Ben bana göre yanlış bakış açısıyla baktığınızı dile getiriyorum. Tamamıyla beklentiyle alakalı tepkileriniz. Bölüm içindeki boş sahneleri ben de eleştirdim. Çizimin hakkını vermesini de bildim ama. Beklenilen bir giriş zaten, olabildiğince de iyi çizmiş. Bok diyorsan de. Boş diyorsan de. Benim de buna karşı bir şeyler söyleme hakkım var sonuçta. :/

Bölümde pek bir şey olmadığı doğru ama çöp bölüm filan demek de abartı oluyor. Adam her arc da yeni bir hikayeye başlıyor her hikayenin de giriş, gelişme ve sonuç bölümleri olur bu bölüm daha giriş bölümüydü ne yapsın yani Wanoya girişi hiç göstermesin direkt savaşa mı başlasınlar. "KARATE" filmlerinde bile bir giriş bölümü olur tabi siz imleci direkt aksiyon sahnelerine çekiyorsunuzdur muhtemelen.

Benim bir şeyi savunduğum yok. Size karşıt görüş sununca savunmuş oluyorum. Ben bana göre yanlış bakış açısıyla baktığınızı dile getiriyorum. Tamamıyla beklentiyle alakalı tepkileriniz. Bölüm içindeki boş sahneleri ben de eleştirdim. Çizimin hakkını vermesini de bildim ama. Beklenilen bir giriş zaten, olabildiğince de iyi çizmiş. Bok diyorsan de. Boş diyorsan de. Benim de buna karşı bir şeyler söyleme hakkım var sonuçta. :/
Sana göre yanlış olan bize göre doğru olabiliyor.Sonuçta bu adam bir seri çiziyor ve dün çizdiği ile bugün çizdiği bir bağlantı içeriyorsa bir önceki bölüme göre bu bölümü eleştirmek de gayet haktır.Bu adam 88 bölüm harika bir manga çizip de arada bir iki tane boş atsa kimse laf demez zaten.Çizdiği 100 bölümün yarısı iyi yarısı felaket derecesinde.

Site baya baya soğumuş sanjiden,gelen geçen itici diyor,gömüyor,odanın suçu bu sanjinin değil :D
Sanji'yi seven gene sever:a:.Bu monotona bağladı zaten.Bu aynı Oda'nın kötü bölüm çıkardığında gömülmesi gibi bir şey haline geldi.Forum uzun zamandır bölüm odaklı değil karakter odaklı yorumlamaya başladı.Şimdi zaten tüm bölüm Sanji'nin tipiyle gömülmesiyle geçer :D Geçen bölüm Z'nin hareketi üzerine geçtiği gibi :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık