Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 909: Seppuku

Bölüm nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    263
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
zoro ismini duyan amiraller ne zaman tedirgin olursa he işte o zaman zoro zirve olmuş olur.. o yüzden zoronun gidecek daha çok yolu var.. zoronun büyük sınavı daha başlamadı .. ilerde zoro kendine yeni bir yol çizebilir.. zoronun şuan karşılaştığı tüm düşmanlara bakın hepsi patates .. asıl düşman wano da ..

Son düzenleme:
Zoro rey-sensei gücüne gelmesi için daha çoook power up lar daha çok yeni güçler kazanacaktır. KK'nın sağ kolu olmak yeni güçler arayışına itecektir. Zamanında bir kızı yenemediği için 3. kılıcı düşünen adam dünyanın en iyi kılıç ustası olmak için 10 kılıç bile kullanabilir. Sonuçta adamin bir arzuları var luffy'i kk yapmak ve en iyi kılıç ustası olmak. Savaşçı ruhu olan biri için öğrenmenin geliştirmenin bir adım sonrasına ulabilmek için çalışmanın sonu yoktur. Zaten sürekli idman yapıp kendini geliştirmeye can atan adam Zoro. Şeytan meyvesi yiyeceğini düşünmüyorum ancak Hakuba gibi bir ruhu kendisi çıkaracağına inancım var. Yeteri kadar güçlü mü bence değil. Ne zaman ki bir amiral Zoro için diğer amiralleri destek ister o zaman benim için güçlenmiş sayılır.
Elbette güçlenecek zaten ona bir şey demedim. 3. kılıcı kızı yenemediği için kullanmıyor.Ayrıca Reylight veya Mihawk tek kılıç kullanıyorlar. 10 kılıç kullanmıyorlar.3 kılıçta kullanmıyorlar.Zoro şuan yeterince güçlü daha da güçlenecektir. Ama bunu 4 kılıç veya şeytan ruhuyla değil kendi ruhuyla yapacak kapasitede olduğunu biliyorum.Ayrıca zoro çok güçlü demedim yeterince güçlü dedim arada fark var. Amiralleri ne zaman destek isterken gördün de o güçte olmasını bir kriter olarak görüyorsun ?

Ne de çok istekliymişsin be, Kobe fandası dedik bağrımıza bastık, kıyak abiymişsin ama sırtımızdan vurdun.
Tam tersi Kobe fandaşın olduğundan seni düşündüğümden uyarıyorum yoksa uyarmam et küfrünü banlan umurum da mı olurdu? Ayarın olmadığını biliyorum o yüzden uyardım :D Yoksa istekli olduğumdan değil.

Elbette güçlenecek zaten ona bir şey demedim. 3. kılıcı kızı yenemediği için kullanmıyor.Ayrıca Reylight veya Mihawk tek kılıç kullanıyorlar. 10 kılıç kullanmıyorlar.3 kılıçta kullanmıyorlar.Zoro şuan yeterince güçlü daha da güçlenecektir. Ama bunu 4 kılıç veya şeytan ruhuyla değil kendi ruhuyla yapacak kapasitede olduğunu biliyorum.Ayrıca zoro çok güçlü demedim yeterince güçlü dedim arada fark var. Amiralleri ne zaman destek isterken gördün de o güçte olmasını bir kriter olarak görüyorsun ?
Kılıç sayısı ile ilgili herşey stile bağlıdır zorodan başka 3 kılıç kullanacan da görmedik hachi 9 kılıç kullanıyordu mesela bu kişisel bir şey yetenekle alakalı mihawkın bir kılıcı 100 kılıca bedel bile diyebilirsin. Rey- san'ın geçmişte 5 kılıç kullanmadığınıda bilemezsin. BUgüne kadar hiç bir amiralin destek istemediğini bildiğim için söyledim bunu. Günün birinde bir amiral destek istediği gün Zoro artık yeterli güce ulaşmış diye biliriz. Bu konunun bendeki durumu tartışmaya kapalı sadece fikir belirtiyorum.Şuan forumda tartışmanın %70'i son bölümle beraber zoro-sanji ve luffy kıyaslaması. Herkesin kendi özgü alanı var. Olay şuan Gs-Fb-Bjk ya döndü umarım Oda herkesin eleştirlerini suçlamalarını azaltabileceği bir arc olarak tamamlar. Zoronun yeni tekniklerini, kapalı gözünü ve luffy'nin gizlediği bir gücünü bize gösterir.

Merakla bekliyoruz :) Kaidou pistolla Gear 4 ile falan yenilecek bir tip olarak tanıtılmadı. Ölmeyen adamı King Kong la öldürürse bize yazık olur :)

Kılıç sayısı ile ilgili herşey stile bağlıdır zorodan başka 3 kılıç kullanacan da görmedik hachi 9 kılıç kullanıyordu mesela bu kişisel bir şey yetenekle alakalı mihawkın bir kılıcı 100 kılıca bedel bile diyebilirsin. Rey- san'ın geçmişte 5 kılıç kullanmadığınıda bilemezsin. BUgüne kadar hiç bir amiralin destek istemediğini bildiğim için söyledim bunu. Günün birinde bir amiral destek istediği gün Zoro artık yeterli güce ulaşmış diye biliriz. Bu konunun bendeki durumu tartışmaya kapalı sadece fikir belirtiyorum.Şuan forumda tartışmanın %70'i son bölümle beraber zoro-sanji ve luffy kıyaslaması. Herkesin kendi özgü alanı var. Olay şuan Gs-Fb-Bjk ya döndü umarım Oda herkesin eleştirlerini suçlamalarını azaltabileceği bir arc olarak tamamlar. Zoronun yeni tekniklerini, kapalı gözünü ve luffy'nin gizlediği bir gücünü bize gösterir.
Hacı ben diyorum ki yeterince güçlü şuan.Amiral kaçırırsa güçsüz demem ben de. Ama şuan için yeterince güçlü bence.Ayrıca yazarken dikkat etmen gerekiyordu söylediğin şey beni değil seni haksız çıkarıyor. Reyleigh , Mihawk veya başka birisinin 5 10 kılıç kullanmış olabileceğini düşünüyor olabilirsin ama şuan 1 kılıç kullandıkları kesin olduğu için benim söylediğim daha mantıklı oluyor.Kılıçlarını azaltmış oluyorlar yani.
Edit: Kaido konusunu kafaya takmaya bile gerek yok. Bariz bir güç farkı var. Tüm tayfa dalsa alamazlar muhtemelen.

Hacı ben diyorum ki yeterince güçlü şuan.Amiral kaçırırsa güçsüz demem ben de. Ama şuan için yeterince güçlü bence.Ayrıca yazarken dikkat etmen gerekiyordu söylediğin şey beni değil seni haksız çıkarıyor. Reyleigh , Mihawk veya başka birisinin 5 10 kılıç kullanmış olabileceğini düşünüyor olabilirsin ama şuan 1 kılıç kullandıkları kesin olduğu için benim söylediğim daha mantıklı oluyor.Kılıçlarını azaltmış oluyorlar yani.
Edit: Kaido konusunu kafaya takmaya bile gerek yok. Bariz bir güç farkı var. Tüm tayfa dalsa alamazlar muhtemelen.
Kendimle çelişmek değil hedefi olan insanla olmayan insan farkını söylüyorum. Şuan rey-san'ın 5 kılıç taşıması için bir neeni hedefi yok. Mihawk da şuan ki haliyle dünya 1 numarası onun içinde 1 adım sonrası uzayın 1 numaraıs falan olurdu Enel ile savaşacaksa tabi :) Şuan Zoronun kutsal hedefleri var ve bu hedefler için canla başla çalışıyor üretmeye çalışıyor ortada kapalı olan bir göz var. Onun altından şahin göz çıkarsa şuan yeterince güçlüydü buna gerek yoktu diyebilecekmisin. Daha iyi olabilmek için güç arayışında ki birinden bahsediyoruz. Bırak kapalı gözü 3. gözü bile çıkarsa şaşırmam çünkü bu adam yeni şeylerle rakibine üstünlük kurup hedeflerine ulaşmak istiyor.

Ps:Farklı bakış açılarıyla olayı yorumluyoruz bu yüzden ortak noktada asla buluşamayız :)

Harbiden üçten fazla kılıç mı tartışılıyor yahu? Fazladan bir kılıç nasıl Zoro'yu daha güçlü yapar saçmalamayın.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık