Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 908 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Gizemli kişi Shanks'ı bilerek Mihawk'a yönlendiriyor ve uzaktan onun sınırsız gücünün kontrolden çıkmasını engelliyor. Mihawk'ta kılıç ustalarına özel kral haki çeşidi var.
Mihawk buz keserken yanlışlıkla sınırsız gücünü uyandıracaktı. Bunu gördüler ve hemen Shanks'ı savaşa getirdiler Mihawk gücününü uyandırmadan gitsin diye. :oleyo2:

Viola kus bakisi gorebiliyordu sadece. Yani binalarin icini falan goremez sanirim
Şu cücelerin prensesini falan kapalı tutulmasına rağmen görüyordu sanki. Senin bahsettiğin başkasının gözünden görme galiba.

Bu arada Viola demişken bu kadın zihin okuyabilir ve şeylerin içini görebilir bi yeteneğe sahip, hatta başkasının gözünden görme olayı bu arc kullanılmalı lan. Yeter ya hep kötüler mi kullanacak bu güçleri akıllıca.

FT olduğu her halinden belli. Yeme şimdi bizi. :( son zamanlara doğru sen de soğumuşsundur gerçi haklısın. :( istersen favori karakter diye değiştirip ekürinle eşleştireyim seni. Ekürin de Bleach bitti diye Oda'ya laf atıyor. :oleyo:
Yanlışın var bleach bitmeden çok önce de söyleyeceğimi söylüyordum ben onunla alakası yok.Artık prenseslerin tekrarların senaryo kıvırmalarının artmaya başladığı zamanlardı sanırım.

Im = Immortal? Genelde böyle isimler bir şeyin kısaltması çıkıyor.

Öyleymiş az önce baktım, Sanji ile bir binektelerken Viola gücünü açıklıyor.
Doflamingo'nun peşinde olsuğu ölümsüzlüğe sahip arkadaşmış bu. Hatta kayıp yüzyılda yaşamış diyorlar.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık