Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 908 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bonney ve Kuma büyük süpriz oldu. Bölümü merakla bekliyorum. Açıkcası Bonney-Akainu teorisinden biraz ümidi kestim ama yine de Hükümetin Bonney' i meyvesi sebebiyle istiyor olduğu fikrim hala tutabilir gibi. Bakalım. :/

Kuma yaa. :(

Tahta Lufynin annesi denilen kadin oturmaya gidiyor.zaten şekli şemalide tam tahtlık. Yani ücgen.ve kafa uzunca.Hatta gögsunde büyük bir Dünya hükumeti amblemi de vardır. Şapkasındada o tahttaki noktalar vardır. Muhtemelen sembolik bir kraliçe görecegiz. Eee bütun prinsesler aglak olmaz zorunda degil buda manyak olacak heralde. Sanki bir yönuyle dunya hükumeti ingiltere denmek istenmiş. Onların başindada kraliçe var. Ayrica onlarda bu kutsallar gibi hep zulmediyor. Belkide denizcilerde abd dir. Ayrica goruseilerde Birleşmiş milletler in daimi 5 lisidir muhtemelen öyle bir şey çıkacak. Geriye dunya 5 ten büyüktür diyen bir Reisimiz kalıyor. Oda Dragon ver mehteri :D bu seçim agzı artık celik yelekte benikurtarmaz :D

Nalaka, milleti ağlatmak için oraya bonneyi mi yolladı yani? Gemiyi de şu sahnede Kumaya acıyalım diye korutmuştur bak.
Aslen Oda'nın vermek istediği mesaj şu '' İnsanlara zalimlik yaparsan, bir gün gelir sanada zalimlik yaparlar '' . Benim çıkardığım sonuç bu.

Adamın lakabıda Zalim zaten, herşey ortada yani.

Aslen Oda'nın vermek istediği mesaj şu '' İnsanlara zalimlik yaparsan, bir gün gelir sanada zalimlik yaparlar '' . Benim çıkardığım sonuç bu.

Adamın lakabıda Zalim zaten, herşey ortada yani.
Lakapları ödül koyanlar veriyor, aslında kim olduğunu, içini bilemezsin adamın. Zaten Dragon'un en kral ajanı Kuma(bak ajan diyorum). Zoro'yu o şekilde affettiğinde göz kırpmıştı içindeki o iyiliğe ama çoğu, hatta hiçbirimiz fark edemedik. Daha sonra gemi olayıyla Oda iyice gözümüze soktu. En nihayetinde bu sahneyle hala gözünde bir şeyler netlik kazanmadıysa, bu senin sorunun.

Söyleyen kesin olmuştur da Teach'in diğer gözü gözükmüyor.Son savaşta bahsedilen gözü bantlı eleman bu Teach'tir.Zaten bu zamana kadar görmediğimiz birinden ziyade altyapısı olan birinin o kadar büyük bir düşman olması daha iyi olur.Ayrıca yamulmuyorsam Teach'in esinlenildiği kişi de göz bandı takan biri mi neymiş.Gerçek korsan görüntüsünü vermeye çalışır işte Oda.

Yalnız Teach'se ve gözünü şu an bile göstermiyorsa acaba Marco çizmiş olabilir mi dedirtti.O gözü ben Shanks kendi gözünün intikamı olarak alabilir diyordum ama Marco'da olabilir tabii.

Ben de bir safım işte bekliyorum ki Oda bu bölüm de Shanks ve Gorosei'nin olayını göstersin.Artık bi 100-200 chapter bekleriz mevzu neymiş diye.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık