Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 908: Dünya Toplantısı Başlıyor

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    290
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Teach'in oraya gelmesi Dragon için caydırıcı bir güç değil ki adamın derdi WG Teach'in adamı için Mom'a Kaido'ya gidip gitmeyeceği belli değil ki Teach bu meyve avında bir adam gidermi gider.
Bence gayet belli, Teach en başından beri garantici oldu. Lufy ile o konuda zıt karakter. Teach bir yonkou ya şuan dalacak olsa harekete geçerdi. Dragon wg için en büyük tehdit çünkü onlara doğrudan karşı. Yonkou sadece korsan ve kendi çıkarına bakıyor. Dragon yonkou gücünde olsa ekibi yonkou dan daha güçlü olsa Teach asla böyle bir şey yapmaz, yapamaz. Kadio'ya dalsa hadi kazandı diyelim geriye yarım tayfa kendinden de ne kalırsa. Robin de tehdit ama gücü ne?

Ben yüklemiyorum sen yüklüyorsun hocam.

Adam dünya hükümetine iyi örnek olsun diye feda edilmiş, Kuma bunu kabul etmiş işte niye diretiliyor anlamıyorum.
Şu son yorumlarından meraklanıp önceki mesajlarına baktım. Şunu diyeceğim seride bariz şekilde söylenilen gösterilen şeyler üzerinden kelime oyunları yapmaya çalışma. Şu an gözümde troll adayı oldun. Bu davranışların devamı halinde gereken yapılabilir. Şimdilik gözüm üstünde. Yanılıyor da olabilirim ama zaten trolsen ortaya çıkarsın değilsen sıkıntı yok zaten.

Onun dışında dediklerine cevap verecek olursam Kuma ne karşılığında kendini feda etti? Bunu cevaplamanı daha doğrusu bu olayı açmanı istiyorum.

Farkında olmayabilirsin ama her geçen bölüm Dragon için ortam hazırlanıyor. Kutsallara duyulan nefret okucuyu tarafından perçinleniyor, Kuma gibi bir devrimciyi de yem etti Oda, Hükümete yeni bir güç ve lider ekledi ve ilginç bir şekilde Dragon henüz ortada yok. Sence bu işin sonu nereye gidiyor?
Evet birşeyler başaracak ama kısmi zaferler olacak bu nihai sonuca ulaşamayacak.Buna adım gibi eminim ana karakter varken ona düşmez yerini bilsin.Luffy dünyayı kurtarırken kafasından akan kanla alabasta kralı Cobra gibi şaşkınlıkla bakar.Tamam o kadar düşmez de sen anla işte bir örneği olsa betimleyebilirdim.

Evet birşeyler başaracak ama kısmi zaferler olacak bu nihai sonuca ulaşamayacak.Buna adım gibi eminim ana karakter varken ona düşmez yerini bilsin.Luffy dünyayı kurtarırken kafasından akan kanla alabasta kralı Cobra gibi şaşkınlıkla bakar.Tamam o kadar düşmez de sen anla işte bir örneği olsa betimleyebilirdim.
Şu 10 bölümde evet hükümet düşmez ama Dragon bu arcın kazananı olacaktır. Çok güçlenerek çıkacak gör bak.

Şu bölümden önce Shanksın Tiçten bahsedeceğini düşünüyordum ama fikrim değişti. Bence bahsedilen kişi Kaido. Reverienin bitişiyle Gorosei demir yumrukla denizcileri sindirip Wano arcın sonunda Wanoya tam güç çıkarma yapacaklardır. Akainu da böyle agresif hareketler için çok uygun bir Filo amirali seve seve yapar şu hamleleri.

Yok ya Luffy'nin işi bitik gibi geliyor bana. Yani mangası çıkmadan o bölümün belli az çok. Luffy için artık denizler cehennemde gibi ısınmaya başlayacak. Shanks ne yapar bilmiyorum her yeni bölümde birileri Luffy nin kafasını almak istiyor.Eğer Shanks da Hükümetin adamıysa ne olacak aklım almıyor.
Taktığın şeye bak kralı gelsin :

Bence gayet belli, Teach en başından beri garantici oldu. Lufy ile o konuda zıt karakter. Teach bir yonkou ya şuan dalacak olsa harekete geçerdi. Dragon wg için en büyük tehdit çünkü onlara doğrudan karşı. Yonkou sadece korsan ve kendi çıkarına bakıyor. Dragon yonkou gücünde olsa ekibi yonkou dan daha güçlü olsa Teach asla böyle bir şey yapmaz, yapamaz. Kadio'ya dalsa hadi kazandı diyelim geriye yarım tayfa kendinden de ne kalırsa. Robin de tehdit ama gücü ne?
Bak kendi ağzınla diyorsun garantici adam diye Dragon'un hedefi WG demişim zaten Teach ile savaşmak için bir sebebi yok bunu koskoca Teach bilemeyecek mi Dragon'un yerinin ifşa olup olası bir savaşa girmesi tüm planları suya atmak olur. Günü geliyor yavaş yavaş bakalım fikir adamı mı sadece yoksa fikirlerinin yanında gücü var mı yok mu belli olur az çok. Gerçi Garp'ın oğlu ve Luffy'nin babası olan bir adamın sadece fikir ile bu kadar tehditkar olabileceğini düşünmüyorum. Robin'den daha tehlikeli bir adam olmasının sebebi sadece fikiri ve WG'ye savaş açması olamaz. Zaten WG'ye savaş açan bir adamın salt kitle ile bir yere ulaşamayacağını da bilmesi gerekir o kadar güçlü kitle imha silahları var ki WG'nin Amiraller Kadimler Schiler şimdide Im diye biri çıktı.

Im'in kestiği fotolar arasında neden Dragon yok. Dragon'u tehdit olarak görmüyorlar mı?
Matrix'de Neo, Mimarla karşılaşınca kendisinin ilk olmadığını ve Zion'un defalarca yok edildiğini öğrenmişti.
Buradan yola çıkarak Korsanlar Kral'ı ve devrimciler sürekli olarak tarih boyunca var olmuş ancak ya yok edilmişler(devrimcilerse) ya da bir şeyleri eksikti(korsanlar kralıysa).
Işıksa bu toplam denklemindeki 0 harici bir rakam ve bu yüzden sonucu değiştirebilecek niteliğe sahip. Tarih boyunca 'ışıklar' çıkıyor ancak ilk ışığın hükmü öncekileri yok ediyor. İlk ışıksa Im.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık