Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 907: Boş Taht

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    360
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Gion. 74. ciltin SBS'sinde vardı. Fan yapımı bir karakter. :oleyo:
Bir fan yarışmasında amiral olarak tasarlanmış diğer amiraller gibi ünlü bir aktris olan Michiyo Kogure'den esinlenilmiş. Tabi Oda önüne geleni amiral yapacak değil, kıdemli koramiral olarak kalmış. İsmi Gion ve amiraller gibi lakabı da var Momousagi (pembe tavşan :) )
Garp'ın yanın oturan birazcık mafya gibi gözüken abi de amiral olma ihtimali olan başka bir karakter, o da bir oyuncudan esinlenilmiş ismi Tokikake ve lakabı da Chaton ( Kahverengi Domuz)
Her iki karakterin de Film Gold'da kısa sahneleri vardı.
Eyvallah.

5. ve 6. sayfadaki siyah saçlı denizci bayan kimdi hatırlayamadım.
Bir fan yarışmasında amiral olarak tasarlanmış diğer amiraller gibi ünlü bir aktris olan Michiyo Kogure'den esinlenilmiş. Tabi Oda önüne geleni amiral yapacak değil, kıdemli koramiral olarak kalmış. İsmi Gion ve amiraller gibi lakabı da var Momousagi (pembe tavşan :) )
Garp'ın yanın oturan birazcık mafya gibi gözüken abi de amiral olma ihtimali olan başka bir karakter, o da bir oyuncudan esinlenilmiş ismi Tokikake ve lakabı da Chaton ( Kahverengi Domuz)
Her iki karakterin de Film Gold'da kısa sahneleri vardı.

Akainu ya sen kimsin köpek çektiler la :D
Adamın onurunu 2-3 lafla yerle bir ettiler.
Ha bunu kötülemek için söylemiyorum çünkü bu duruma ben de üzüldüm.
Bu adamlar kutsal ejder ve en üst düzey isimler ona rağmen Akainu herifleri aşşağıladı . Bunu karakteri sevdiğim için söylemiyorum gerçekten Akainu kimseden çekinmiyor Gorosei’e bile sizi işe yaramaz bunaklar deyip CP sizi ezip geçti demek kolay değil .

Shanks herhalde BB'nin peşinden gidecek. BB silah ve meyve topluyordu en son. Hükümete BB'ye karşı ittifak yapalım gibisinden konuşur.

O değilde shanks da ne tşkk var ya :D hiç korkmadan oraya gidiyor hükümet bunu indirmek istese indirir kafamda deli sorular

Sanırım Shanks'in konuşmaya geldiği korsan rocks'ın kaptaanı ya da onlarrdan birii olabilir. Garplarda tam zamanında ondan bahsedince insan işkilleniyor.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık