Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 907: Boş Taht

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    360
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Kaido u ve Big mom dan bahsetmişken önceden içinde oldukları Rocks ın kaptanını Garp ın nasıl tokatladıgından bahsediyolar. Rocks ın kaptanını kaybetmesine rağmen hala güç kazanıyor olması o dönemin gemideki miçolarının bugün Yonko olarak takılması. ( Bigmom, Kaido)
Hala tam olarak kurtulamamış dünya bunlardan

Kaido herkesten güçlü ama bak hepsi ayaktalar. ;) Niye hep sığ düşünmek zorundasın la sen?
O mantıkla WB de diğerlerinden güçlü değil, diş geçiremedi diyelim mi? :artiz: Bunu diyeceksen ona göre konuşalım. Sağda solda fanboy olup “even WB” derken bu mantıkta değildin.
Hahahaha verdiği cevaba bak ya. İddia eden sensin diyorsun ki Garp, bilmem kimleri falan yıkmışda WB ve Roger gelmiş ee ben sana diyorum ki madem onu yıktı neden bunları yıkamıyor ? Belli ki yıktığı kişi şimdikilerden güçsüzdü.

Bu kadar basit bir şeyi nerelere getirdin ? Garp'ın hiç gücünü bilmediğimiz falanca kişiyi yıkması ile WB ve Roger gibi adamların bundan faydalandığını iddia etmen çok saçma. Garp'ın yıktığını Roger'in ve WB'nin yıkamayacağını iddia etmense tamamen fan boyluk.

Shanks konusu apayrı bir başlık altında incelenecek bir konudur. Shanks'ın hükumet adamı olduğunu zannetmiyorum. "Her şeyin Sesini Duyan" Roger'ın yanında büyümüş bir çocuğun hükumet adamı olmasına ihtimal dahi vermem.

Eğer Shanks gerçekten ajan gibi bir şeyse, Vegapunk IQ'sunu yavaşça yere bırakabilir zira Korsanlar Kralını uyutmuş bir adam olur burada. Kısacası yapacağı görüşmenin efendilerine rapor vermekten ziyade politik bir görüşme olacağını düşünüyorum.

Politik olarak görüşeceği konunun ise şöyle bir şey olacağını tahmin ediyorum:

Rocks denen grup sadece hükumet için değil diğer korsanların selameti açısından da büyük tehdit olabilir. Zira korsan'da olsa denizci'de olsa, Hükumet Adamı'da olsa; kimse böylesine tehlikeli bir otorite istemez. Shanks'ın hakkında konuşmak istediği kişi'de bu örgütün lideri olabilir.

Ve artık kesinlikle eminim: Weevil Beyazsakalın değil Shiki'nin oğludur.

Müthiş resimler var avatar deryası resmen.

Garp gerçekten güçlü biri yani bu herifin balon çıkması mantığa ters. Sen ana karakterin dedesi olacaksın üstelik Luffy'nin resmen kopyası adam. Luffy neyse Garp odur. Bu yüzden Rocks adlı armut ile zamanında ilgilenmesini ben çok beğendim. Genç Garp gerçekten Roger dengidir bu zamanla daha net anlaşılır.

Kaido'nun Linlin'e buraya gelecek olursan seni de öldürürm demesi aralarında atışma çok güzeldi.

Saka ve Borsalino'nun da konuşması ayrı güzel.

Lucci sen haksızsızn ipne sana laflar hazırladım.

Gorosei'nin ihtişamı karşısında bence Shanks resmen çapulcu gibi durmuş.

Rocks çok çok bir yonkodan biraz fazla olur. Hadi iki yonko olsun. Garp birini indirince sevinmişler.

Kizaru eyi hoştur ama; Akainu bunu samuraylar güçlü olabilir diye yollamıyor. Burdan amiral = yonko denklemi çürüyebilir bak. Denizci adayları kusura bakmasın. :(
Yalnız Borsalino Bigmom ve Kaido'nun konuşmasından sonra olayla ilgilenmek için gidiyor Wano'a. Üstüne Wano zaten güçlü bir ada Saka'nın böyle demesi çok normal. Asıl Borsalino 2 yonkounun konuşmasının ardından olayına üzerine nasıl gitmek istiyor nasıl bir gücü var o sorgulanmalı. Demek ki Amiral Yonkou felan dinlemiyor olay sorun neyse gidiyor.

Funduska

Luffy için tövbe dilenmeye gelmesin la bu dalkavuk :fool:

Büyük ihtimalle Teach hakkında konuşmaya gelmiştir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık