Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 906: Kutsal Toprak Mary Geoise

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    242
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Lucci rüzgardan ve kargalardan huylanır mıydı diyorsun. Bence zor, orada özel korumalar ve Amirallerde var.
Bilemiyorum hissetse olayları çözmesi çok sürmezdi bence eğitimli ajanlar boş değil.Ama dediğin gibi tüm bu özelliklerin hepsinin biraraya geldiği adamı bulması da zor.Belki Coby o adam olur ileride hissiyatı kuvvetli kafayı da çalıştırırsa şu toplantıda diğer amiraller ile arasındaki farkı gösterip duruma hemen el koyabilirdi belki gelecekte.

Zeki biri olsa asla böyle bir sahne olmayacağını sende biliyorsun. Oda ''bak dev de burda'' dedi işte bize.
O da doğru biraz senaryodan ipucu vereyim kaygısı ama ben daha çok evren açısından bakıyorum olaya manga olmadığını varsayarak.

Bilemiyorum hissetse olayları çözmesi çok sürmezdi bence eğitimli ajanlar boş değil.Ama dediğin gibi tüm bu özelliklerin hepsinin biraraya geldiği adamı bulması da zor.Belki Coby o adam olur ileride hissiyatı kuvvetli kafayı da çalıştırırsa şu toplantıda diğer amiraller ile arasındaki farkı gösterip duruma hemen el koyabilirdi belki gelecekte.
Lucci bile olsa rüzgardan bir şey çıkaramaz. Ama kocaman tırpanlı devi görse mesela iş değişir.

Başından beri düşünüyorum da Fujitoranın yaptıkları her şey Dragonun lehine ...Dragonun hedefi kutsal öküzleri indirmek denizcileri yok etmek değil..Bu açıdan bakınca Fujitora devrimin denizciler ayağını üstlenmiş olabilir.Dresrosa da ki hareketleri de buna gayet uygundu.Sabonun bunu bilmemesi normal değil ancak bu iş yani devrim sadece Dragon ve Sabo ile olacakta değil ...Kesinlikle saflarında bir Amiral olmalı.

Inu + Neko bu sefer seylan çayı içip 2 vs 1 dalarlar yoksa bir fark olmaz tokatlar geçer reyiz. :)
Inu ve Neko birlikte dövüşmediler. Dövüşselerdi işi yaştı Jack'in. Bire birde denk dövüştüler çünkü. Tabi minkler dinleniyordu. Ama öyle bir ortamda ne kadar dinlenebilirler? Sadece köşelerine çekilmişlerdir.

Bu sebeple iki yarım adam bir olup Jackle eşleşecekler ve yenecekler diye düşünüyorum.
Dolunaya falan da gerek olmadan. Dolunayda sadece biri yenebilmeli.

Son düzenleme:
Dofu en temiz Blueno kurtarır bu arada. Cp0 da Dofçu olduğuna göre. Bunu görme ihtimalimiz var.
CP-0 Dofçu değil. Dof gizli hazineyi bildiği için yukarıdakileri tehdit ediyor o yüzden yukarıdakiler CP-0'ı Doflamingo için gönderiyor. Şimdi aynı kişiler yakalanan ve etkisiz hale getirilen Doflamingo için suikastçı gönderiyor.

CP-0 Dofçu değil. Dof gizli hazineyi bildiği için yukarıdakileri tehdit ediyor o yüzden yukarıdakiler CP-0'ı Doflamingo için gönderiyor. Şimdi aynı kişiler yakalanan ve etkisiz hale getirilen Doflamingo için suikastçı gönderiyor.
Orası belli olmaz. Adamın yedek planı olabilir. Bilgiyi bi ben mi biliyorum sanıyorsunuz ölürsem ne olcak gibisinden kozları olabilir. Cp0 kutsalları tehtid ediyorsa her şeye müdahale edebilir gibi gözüküyor.

Dof dressrosa arcındandan sonra çöpe atılacak sandım croco boy gibi ama dof miladını daha doldurmamış. Dof'u bu kadar çok işledikten sonra bir kenara koymak olmazdı, ama bundan sonra impel down'dan kaçsa bile ne yapabilir ki tüm herşeyi elinden alındı. Tek gideceği yer kaido'nun yeri olur, açıkcası onu orada görmek istemem böyle mükemmel işlenmiş bir karakteri wano arcında tekrar ezmeleri hoşuma gitmez.

Orası belli olmaz. Adamın yedek planı olabilir. Bilgiyi bi ben mi biliyorum sanıyorsunuz ölürsem ne olcak gibisinden kozları olabilir. Cp0 kutsalları tehtid ediyorsa her şeye müdahale edebilir gibi gözüküyor.
O kozu muhakkak var . Dof gibi zeki adam kendine gelen suikastçiye sırrı başkalarına anlattım bana bir şey olması halinde onları asla bulamassınız deyip hükümetin elini kolunu bağlayabilecek zekaya sahip

O kozu muhakkak var . Dof gibi zeki adam kendine gelen suikastçiye sırrı başkalarına anlattım bana bir şey olması halinde onları asla bulamassınız deyip hükümetin elini kolunu bağlayabilecek zekaya sahip
Bence başkasına anlatmamıştır ve Doflamingo böyle blöf yapacak bi adam değil. Daha doğrusu Doflamingo blöf yapacak adam değil. Ben Doflamingo'nun elleri ve kolları bağlı bir şekilde yaralanacağını ve ona rağmen krallar gibi kurtulacağını düşünüyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık