Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 906: Kutsal Toprak Mary Geoise

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    242
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ben direk @Alcatraz 'ın bana yazdığını atayım.
Gastinoyu andırması ve Oda'nın Caeser üzerinden Gastino şekliyle Vegapunka gönderme yapması yüksek olası. Kolunu çıkardığı yer ile omuzu arasındaki uzaklıkta Vegapunk'a benziyor.
+
"Devrimcilerin çoğu MJ'ye geldi ya hani. Kumadan anladığımız kadarıyla Vegapunk'unda Devrimcilerle bir ilişkisi var. Vegapunk'unda habersiz bir şekilde gelme olasılığı var."
+

Atladığın şey Fuji'nin gittiğinde Vegapunk'ı görememiş olması.

Bana kalırsa da Vegapunk değil ama bu kadar net olmayın diye söylüyorum ben.:bilmem:
Aslında o lafı icatlara söylüyor gibi, Jaimini çevirisi sıkıntılı olabilir.
Viz

Gözü kör olduğu için öyle demiş gibi.
Cnet de şöyle çevirmiş.
Ryokugyuu: You've travelled a long way. How was old man Vegapunk?
Fujitora: Though he wouldn't let me take a peek... / Seems like he's built something mighty incredible.
Ryokugyuu: Oh... Which means?
Fujitora: There's no more need... // ...for the Royal Shichibukai.........!!!
İki çeviride de icatlara söylenmiş o söz. Vegapunk'ı görmeme durumu yok yani.
Ayrıca Marie Geoise'de olsa Ryokugyu sormazdı bence.

O kukuletalı Luffynin babannesi çıkacak. Garptan da çocukları çok şımarttığı için ayrılmıştır. Alkolik Garp bir de dövmüştür bunu.

Dof öldürülecek, bu kesin bana göre. Mangaka ejderlerin kudretini gösterecektir. Magellana rağmen suikastçı gelecek, Dofu yaraladıktan sonra Magellandan küsküyü yiyecek gibi geliyor bana. Dof da yattığı yerden son nefesini verirken Magellana birkaç şey çıtlatıp hükumete olan sadakatini ortadan kaldıracak diye düşünüyorum. :)

Bir sonraki kapak hikayesi Dof'un olacak anlaşılan. Daha önce de Dof'un kapak hikayeleri olacağını düşünüyordum ama ID'a nasıl getirildiklerini göstereceğini düşünmüştüm. Şimdi tam tersi ID'dan nasıl kaçacak onu gösterecek büyük ihtimal.

10 bölümün 4'ü gitti zaten. Kalan bölümlerde Dof'u göstermez artık. Dof'u, tayfasını, Magellan'ı, suikastçıları vs. kapak hikayelerinde net bir şekilde göreceğiz bence.

Hasır şapkanın Enel-sama'nın gördüğü çizimlere uydurulduğu teoriler mantıklı ve finalde hasır şapkalı bir rakip gelecek!

Dof ölecekse konuşup ölsün, hep bir ima hep bir yarım ağız ...

Ben her şeyden çok şu Dofun gözlüğünü merak ediyorum.
Adamın niye gözünü çizmiyor gerçekten? Trollüğüne mi yapıyor oda yoksa altında cidden bir şey mi var??
Şu en son Hasır şapka olayından sonra Dünyadaki bazı objeler belli bir güç mü veriyor acaba ?
Ya da sahibini falan mı seçiyor nedir?

Hasır şapkanın Enel-sama'nın gördüğü çizimlere uydurulduğu teoriler mantıklı ve finalde hasır şapkalı bir rakip gelecek!

Hep E.oda'nın b*k yemesi. Dofu seriye gizem katmak için yapmış adam resmen, Mock towndan beridir böyle hep bir merak içindeyiz.
Dof yenildi hala adamı merak ediyoruz ya ne biliyor bu kadar önemli diye...

Oharalı hoca gibi oluyormuş bir de. Dof tam sırrı açıklı... dışın dışın... Dof kanlar içinde. :(

Mary Geoise, Antik Krallığın kalıntıları üzerine kurulmuş olabilir. O kadının girdiği yer ben de öyle bir çağrışım yaptı.

Şu Mariejois'é çıkışta 2 ve 4 nolu yollarda toplamda 20 muhafız heykeli var gibi, 20 krallığa gönderme olabilir.

1 ve 3 numaralı yollar arkada yok gibi, varsa da iptal edildi herhalde eski karargah yıkılınca. 905. Bölüm 3. Sayfada arka tarafta gözükmüyor, öndeki 2 ve 4 gözüküyor sadece.

Dediğim gibi Luffy'nin posterinin arkasındaki Dragon aranıyor posteri bence.
O taş heykeller Harry Potterdeki taş heykeller gibi Mariejois'in korucusu çıkacak bence.

Aslında o lafı icatlara söylüyor gibi, Jaimini çevirisi sıkıntılı olabilir.
Viz

Gözü kör olduğu için öyle demiş gibi.
Cnet de şöyle çevirmiş.
Ryokugyuu: You've travelled a long way. How was old man Vegapunk?
Fujitora: Though he wouldn't let me take a peek... / Seems like he's built something mighty incredible.
Ryokugyuu: Oh... Which means?
Fujitora: There's no more need... // ...for the Royal Shichibukai.........!!!
İki çeviride de icatlara söylenmiş o söz. Vegapunk'ı görmeme durumu yok yani.
Ayrıca Marie Geoise'de olsa Ryokugyu sormazdı bence.
Hmm. İlkinde pek net değil ama ikinci öyle gözüküyor.
Devrimle alakası varsa onların bilgisi dışında gelmiş olabilir bir de.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık