Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 905: Güzel Bir Dünya

Bölüm nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    219
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bu kızıl limanın olduğu yerde duvardan bir geçit varmış gibi gözüküyor. Ama asansörleri kullanarak yukarı çıkıyorlar. Peki bu denizciler öteki tarafa gemileri de asansörle geçiriyorlar mıdır?

Bu kızıl limanın olduğu yerde duvardan bir geçit varmış gibi gözüküyor. Ama asansörleri kullanarak yukarı çıkıyorlar. Peki bu denizciler öteki tarafa gemileri de asansörle geçiriyorlar mıdır?
Bence geçiriyorlardır. Her seferinde Döndüren Dağı'ndan geçme riskini alamazlar herhalde.

Fuji bana hep devrimcilere yakın bir karakter olarak gelmişti. :/ Tabii çıktığı günden beri bir düşünce sadece. Mümkün olacağını pek sanmıyorum ama bakalım.
Bence kara ordusundan gelmesinden kaynaklıdır.Denizciler halkla kara ordusu kadar içli dışlı değildir diye düşünüyorum.Ama kara ordusundaki adamlar korsanların gerçek yüzünü daha iyi biliyordur hayatın gerçeklerini daha erken görmüşlerdir bu yüzden kişilik olarak halkı daha çok düşünün bir oluşumdur Fujinin devrime yakın olması bu yüzdendir bence.

Havada rahatlıkla dolaşabilen ve dostlarınada eskortluk yapan Karasu, yerin içinde rahatlıkla dolaşabilen Morley...
Karasuyu yani hava kontrolünü yerçekimiyle etkisiz hale getirebilecek güç Fujitora, duvarların içinde rahatlıkla dolaşabilen Morleyi durdurabilecek güç ise?

Velhasıl kelam Oda orada çizdiği karakterleri birbirlerini nötrleyecek şekilde hikayeyi kurgulamış olabilir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık