Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 904: Devrim Ordusu Komutanlarının Girişi

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    253
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Çıkar çıkar.Dragon babasından yada denizcilerden gördüğü kendi bildiği teknikleri 10 yaşından beri sürekli öğretirse elbette birileri çıkar.Yok ejder pençesi ejder nefesi falan tüm birikimi aktarmış zaten.Onca yıl özel eğitim alan çocuk bir zahmet o yaşta güçlü olsun.Aslında yeterince başarılı olunamamış Garp gibi kaba kuvvete dayalı adamın oğlu yıllardır o tarz eğitim verirken şimdiye amiral seviyesini az da olsa geçmeliydi.Luffy 2 yıl eğitimle şimdi neredeyken Sabo yılları boşa harcamış.Mesela onun yerinde Lucci olsa Dragon ondan tam bir canavar çıkarırdı şu an yonkolara bile kafa tutabilirdi belki de.
Lucci Sabodan çok daha fazla eğitim görmüş adam. 28 yaşında haki çıkaramamış.

Luffy, Zoro, Sanji, Ace belki Law. Sadece yeni nesilden.
22 yaşındaki Newgate falan da olabilir. :rolleyes:
Law Sabodan 4 yaş büyük. Eminim 22 yaşında ondan daha güçlüdür :) Zoronun 1 yılı var en iyi ihtimal. Arcların geçiş hızına göre değişir. Sanji hayal görsün. Seri sonunda bile yetişemeyebilir. Ace zaten ... lskdhfklshadfklshdf. Luffy eyw.

Lucci Sabodan çok daha fazla eğitim görmüş adam. 28 yaşında haki çıkaramamış.
Sadece antrenmana dayalı denizci eğitimiyle elbette kolay haki açamaz.Ben al Sabo'nun yerine koy devrimci olsun aynı yaşta diyorum.Hocası bizzat Dragon olacaktı ki Lucci uçardı şimdi.Mera gibi leopar meyvesini sonra yediğini düşün şu an amiral falan kalmazdı meydanda.Garp'ın bir gömlek altı gibi birşey olurdu o zoan ile.

Bu arada çocuk yaştan beri Dragon'dan eğitim aldığı nerede geçiyor tamam "Dragon" isimli saldırıları var da kaç yaşından beri eğitiyor bu adamı ? Misal Coby'i belli bir yaşa kadar Garp değil de yanında ki elamanın şuan ismini hatırlamıyorum o eğitiyordu diye hatırlıyorum.

Bu arada çocuk yaştan beri Dragon'dan eğitim aldığı nerede geçiyor tamam "Dragon" isimli saldırıları var da kaç yaşından beri eğitiyor bu adamı ? Misal Coby'i belli bir yaşa kadar Garp değil de yanında ki elamanın şuan ismini hatırlamıyorum o eğitiyor diye hatırlıyorum.
10 yaşından beri. Post-marineford arcını izlemedin mi? Orada Sabo'nun çocukluk hali var.

Bogard o.

Geçeceği malum da değil ;)
Beklenti.

Law Sabodan 4 yaş büyük. Eminim 22 yaşında ondan daha güçlüdür :) Zoronun 1 yılı var en iyi ihtimal. Arcların geçiş hızına göre değişir. Sanji hayal görsün. Seri sonunda bile yetişemeyebilir. Ace zaten ... lskdhfklshadfklshdf. Luffy eyw.
Ace konusu muamma; seri dinamiklerine göre yerleri anında değişebilir. :D
Sabo'nun kafa kafaya kapışıp düşeceği birini göremedik ki gücü ahan da budur diyelim.

Zoro geçer, şimdiden amiral tutuyor meyvesiz. Sabo kadar etkili tutamasa da meyvesiz yaptıkları takdireşayan 1 yıl sonra kesemeyeceği malum değil.
Law'ı bilmiyordum, Luffy'den bir yaş büyük sanıyordum pardon.
Sanji'yi aman aman savunamayacağım. Umut diyelim. :(

Sabo'nun en büyük avantajı zekası. O da beklentiyi arttırır ama potansiyelini ne kadar zorlar belli olmaz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık