Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 903: Beşinci İmparator

Bölüm nasıldı?

• Çok İyi

Kullanılan: 128 30.3%
  • İyi

Kullanılan: 13 3.1%
  • Orta

Kullanılan: 4 0.9%
  • Kötü

Kullanılan: 2 0.5%
  • Çok Kötü

Kullanılan: 9 2.1%
  • Big News!

Kullanılan: 267 63.1%

• Kullanılan toplam oy
    423
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
İşte o olmadan ödülün bu kadar yükselmesi cidden abartı. Bana kalırsa hükumetin canına tak etti ve aşırı ciddi bir tehdit olduğunu daha iyi kavradı. Bu ödülle onu en üst klasmana koyup ona göre davranacaklar. Umarım bunun altı dolar da peşine amiral düşer bu kez. Amiralle dövüşünün de sebebi bu olur işte fena mı. Ryokugyo hem de. :a.

"With his inteligence, he carefully planned this operation and in the process, he managed to destroy the Queen's castle!"

ahahahahahaha Morgans adamsın! :hhh:
Mükemmel haber ya. Çok adabıyla övmüş. Hitap uzmanı. :oleyo:

Yalnız Shanks çok pis bakmış farkeden oldu mu ?

Gel gel yaklaş o zaman ben seni ne yapacağım der gibi..

Bunların huyudur kankasıyla birlikte ciddi dalarlar arkadaş falan dinlemezler gibi.Mihawk test için biraz ciddi dalıyordu bu hepten ciddi dalacak o zaman Luffy'e.Bunu da şu nedene bağlar.Beni ölümüne dövüşte yenemiyorsan kk olmaya layık değilsindir diye.

Yazın bir kenara Shanks dövüşü çok ciddi olacak mangaka bir sebep sunacak ortaya.

Yusuf hocam çok abartı değil. Hali hazırda toplamı 2 milyar edecek iki adamı indirdi. Altına Jinbei girmiş adamın.:D Sadece bunlarla bile en az 1.1 milyarı vardır.
Fekat Hasan hocam; farklı günlerde indirdi, aynı anda değil. 1.1 olsa abartı denmezdi tabi, ama bir kereden 1.5 epey ciddi sıçrama oldu bu kadar kısa sürede. Öyle ki tayfa üyeleri dahi neye uğradıklarını şaşırıp gözleri beeeeyle açtı.
Sonu iyi olmadı dimi cümlenin :oleyo:

Zaten 500den sonra çok zor artıyor denip bir kereden üç katına çıkması da eheheeey

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık