Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 903: Beşinci İmparator

Bölüm nasıldı?

• Çok İyi

Kullanılan: 128 30.3%
  • İyi

Kullanılan: 13 3.1%
  • Orta

Kullanılan: 4 0.9%
  • Kötü

Kullanılan: 2 0.5%
  • Çok Kötü

Kullanılan: 9 2.1%
  • Big News!

Kullanılan: 267 63.1%

• Kullanılan toplam oy
    423
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
İsterse Sanji serinin sonuna kadar Zoro'dan fazla ödüle sahip olsun benim için sıkıntı değil.Ödüle bakıpta Sanji>Zoro ya da Sanji=Zoro demem sonuçta.Dediğin gibi bir durumda olabilir tabii.
O dediklerin olmaz zaten. Ama bundan Zoro-Sanji rekabeti daha fazla olur.
Benim gözümde Zoro’da ne kadar potansiyel durumu varsa Sanji’de de o kadar o durum var. O yüzden Sanji bundan sonra hep Zoro’nun ensesinde olur ödül olarak zannımca.

Hala anlamsızca bir heyecan duyuyorum. Bu kadar karakteri gösterilmesi, ödülün bu kadar yüksek oluşu vs. başlı başına çılgınlık.

O dediklerin olmaz zaten. Ama bundan Zoro-Sanji rekabeti daha fazla olur.
Benim gözümde Zoro’da ne kadar potansiyel durumu varsa Sanji’de de o kadar o durum var. O yüzden Sanji bundan sonra hep Zoro’nun ensesinde olur ödül olarak zannımca.
Bende olucağını düşünmüyorum.O ihtimalden bahsettim sadece.Potansiyele gelince katılıyorum.Sanji'yi sevmem hatta nefret ederim ama yinede forumun aksine hala Zoro ve Sanji arasında büyük bir güç farkı olduğunu düşünmüyorum.Ki ben Zoro'nun zirvesine yonko olarak bakarken Sanji'nin bi amiral edeceğini hala düşünüyorum.Ayrıca benim kafamdaki güç dengesinde de yonko ve amiral arasında öyle büyük bir güç farkı yok.O yüzden ödül olarak yakın olucaklarını bende düşünüyorum.

Zoro'nun 320 milyonluk ödülüne ithafen 330 vermiş olabilir mi Sanji'ye Oda? Bir şeyler anlatmak istiyor olabilir mi?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık