Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 903: Beşinci İmparator

Bölüm nasıldı?

• Çok İyi

Kullanılan: 128 30.3%
  • İyi

Kullanılan: 13 3.1%
  • Orta

Kullanılan: 4 0.9%
  • Kötü

Kullanılan: 2 0.5%
  • Çok Kötü

Kullanılan: 9 2.1%
  • Big News!

Kullanılan: 267 63.1%

• Kullanılan toplam oy
    423
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bu muhabbetten sonra artık luffy nin big mom ile iyi bir ilişki kuramayacağı kesinleşti. son savaşa kalacağını da sanmıyorum. büyük ihtimalle wanoda gelecek olan güç artışı ile big moma karşı bir savaş verecektir. ikinci savaşta katakuri olaya dahil olur mu olursa smothie ile kim dövüşecek bunlar soru işareti. bu gidişle bakarsak güçler açısından hızlı bir yükseliş başlayacak. luffy güçten önce ismi aldı ve asıl gücü henüz herkes tarafından bilinemeden yeni bir güç artışı olacak ve kimse de inanmamazlık edemeyecek. tabii bundan aynı şekilde zoro ve sanji de nasibini alacak ve kaptanı yonkou olurken onlar da yonkou has adamları olacaklar. bundan sonra artık kurtarma bölümleri vs olmaz gibime geliyor. artık full aksiyon !

Şimdi durum aslında benim kafamdaki gibi oldu.
Yonkou demek ne onu anlamış olduk.
Luffy şu an Teach kadar Kaido kadar güçlü olmasa bile yonkou gibi görülmeye başlandı. Sebebi yalan haber felan değil.

Luffy yonkou sağ kolu ve 3. adamını indirdi.
Buyruğu altına 5600 korsandan oluşan koca filoları aldı.
Kendi tayfa oluşumu ünlü korsanlarla dolu .
Buyruğu altında ada var ( Balıkadamadası , Dressrosa ( kısmen) )

Yani dünyadaki korsanlar içinde oluşum ve tayfa olarak büyük bir tehdit unsuru oldu. Ve artık oda bir imparator imajı gösteriyor.

Buda demek oluyor ki bazı şeyler için güç tamamen yetmez ( tabiki çok gerekli).

Luffy Bigmom'un adasından şansı yaver gittiği ve müttefikleri ile ayrıldı. Dressrosa arcında 5600 korsan ittifakına girince zaten İmparatorların arasına ufaktan gireceğini göstermişti. Dünyayı sallayan işlere imza attı.

Gelelim diğerlerine.

Crocodile kendini toplamış. Oluşumunu kurmuş. Muhtemelen Doflamingo'dan kalan koltuğu Crocodile ile dolduracak E.oda. Bu yüzden Crocodile'e büyük bir güç artışı sağladığına ben eminim şahsen. Crocodile 2. Doflamingo gibi birşey oldu.

Sakazuki denizcilerden dert yanmış. İçten çöküş çok belli. Sakazuki yönetiminde tuhaf şeyler baş gösteriyor.

Kaido zaten bekliyor Luffy'i ama şu an bile onu ciddiye aldığını sanmıyorum.

Teach durumdan memnun. Çünkü biliyorki Luffy'de onun gibi biri. Teach ve Luffy zıt kişilikte ama aynı yolda giden iki düşman.

Shanks benim gözümde hiç tekin değil. Bu verilen sözün tutulması mevzusu sandığımız kadar kolay olmayacak. Shanks Teach ile dövüşmeyecek bile. Shanks ile Luffy arasında tahmin edilemeyecek şeyler patlak verebilir.

Bigmom öfkesini kusacaktır. Luffy ve Bigmom dövüşü bence kaçınılmaz. Kaido'u bir şekilde yardım destek alarak yenecek Luffy daha sonrasında Bigmom ile Balıkadam adasında ölümüne dövüşecek. Ve Shirley'in kehaneti de gerçekleşecek. Katakuri epey ileri geleceğe bakıyorsun derken ki sözü de gerçekleşecek. Luffy vs Bigmom !!

İki bölüm sonra Oda’ya hem Luffy’ye bu kadar ödül veriyorsun hem de bu durumlara düşürüyorsun diye isyan edeceğiz ama şu anki yorumlaro okumak fevkalade memnuniyet verici.

Bölümün birçok güzel detayı da var aslında. Misal ben prenses kaçırıp, gemilere saldırı yapan grubu, onları durduran Coby'i falan da çok beğendim. Ne bileyim Elizabello ile satranç oynayan Riku'yu(Her ne kadar tüm taşlar beyaz renkli olsa da :oleyo: ), ayak altında dolaşan cüceleri, hasırşapka takan veletleri falan çok sevdim. Her köşesine kadar mükemmel bir bölüm ya.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık