Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 902 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Kolay olduğu senin çıkarımın galiba :( Zeus 2 kere yük boşaltıyor da anca çalıyor Nami. Hele ikincisi Brook sayesinde hayatta kalması ve yine Brook'un şaşırtmacası sayesinde. Yonkou ruhunu dokunulmaz bişey sanmak da ne bileyim. Brook Prometheus'u kesiyor, Jinbei su ile zarar veriyor falan. Formu oldukları şeylerin genel zaafiyetlerini çekiştirdiler genel olarak Brook haricinde :S Mesela Moria için diyor musun Zoro gibi Luffy gibi güçlü iradeli kişilerin gölgesini çekip kontrol edebildi yuh diye, hatta sonrasında kendisine ekledi binlerce farklı gölge ile birlikte oha.
Evet, yazdıklarım benin düşüncelerim. Yonko ruhu dokunulmaz değil, bunu kabul ediyorum. Sen de demişsin zarar verdiler diye. Fakat sonrasında bunlar tekrardan Bm kontrolüne giriyor. Şimdi Zeus Bm'nin açlığını temsil ediyor falan diyebilirsiniz. Bu kadın güce aç değil mi? Gücü elde etmek için bırak birinin himayesine girmeyi, ittifak (Germa) bile yapmıyor. Ne kadar güce aç olursa olsun Zeus o kadar kolay kanmamalıydı. Bir de bu kadında kralın hakisi var. Haki neydi irade gücüydü falan filan. Ama maalesef Bm'ninki tersine işliyor :(

Moria ile bu olayın alakası yok. Moria'da zorla alma durumu var. Burda ise Zeus'un nasıl alındığını görüyoruz. Güç durumunu 10 üzerinden değerlendirirsek Nami 1 ise Big Mom 10. ise Zoro-Luffy 4-5 ise Moria 8. Bir tarafta alınan taraf Bm, diğer tarafta Luffy ile Zoro. Senin mantığına gidecek olursak olay daha vahim. Koskoca yonko'nun ruhu Luffy ile Zoro'nun gölgesi kadar dirayet gösteremiyor.

Evet, yazdıklarım benin düşüncelerim. Yonko ruhu dokunulmaz değil, bunu kabul ediyorum. Sen de demişsin zarar verdiler diye. Fakat sonrasında bunlar tekrardan Bm kontrolüne giriyor. Şimdi Zeus Bm'nin açlığını temsil ediyor falan diyebilirsiniz. Bu kadın güce aç değil mi? Gücü elde etmek için bırak birinin himayesine girmeyi, ittifak (Germa) bile yapmıyor. Ne kadar güce aç olursa olsun Zeus o kadar kolay kanmamalıydı. Bir de bu kadında kralın hakisi var. Haki neydi irade gücüydü falan filan. Ama maalesef Bm'ninki tersine işliyor :(
Güce aç olmak şuursuzca bir şey değilken yemeğe olan açlık onu bilinçsiz kılıyor; zira sahip olduğu bu bilinç dışı hareketi tetikleyen şey de yeme bozukluğu hastalığı ki serinin içinde de geçiyor.

Güce aç olmak şuursuzca bir şey değilken yemeğe olan açlık onu bilinçsiz kılıyor; zira sahip olduğu bu bilinç dışı hareketi tetikleyen şey de yeme bozukluğu hastalığı ki serinin içinde de geçiyor.
Sen sus, hem hatalı yazıyon hem de zeytin yağı gibi üste çıkmaya çalışıyon. :oleyo2:

Valla Zeus-Nami olayında benim için mantıklı açıklamam şu: Oda'nın eşi eskiden Nami cosplayi imiş. Artık eşi Oda'ya çok dır dır edip adamı bezdirdi mi, yoksa evde odaları mı ayırdı bilemem ama Oda eşinden dolayı Nami'ye Op'un en güçlü kadınından mükemmel bir güç vermiş :)

Sen sus, hem hatalı yazıyon hem de zeytin yağı gibi üste çıkmaya çalışıyon. :oleyo2:

Valla Zeus-Nami olayında benim için mantıklı açıklamam şu: Oda'nın eşi eskiden Nami cosplayi imiş. Artık eşi Oda'ya çok dır dır edip adamı bezdirdi mi, yoksa evde odaları mı ayırdı bilemem ama Oda eşinden dolayı Nami'ye Op'un en güçlü kadınından mükemmel bir güç vermiş :)
Resmen kabul etmemek için bana laf attı ya ahaha. :(

Yaş kaç dostum ? Bu nasıl bir hayal gücü ve nasıl bir saçmalık.
Adam gayette güzel açıkladı ki, durum da gerçekten böyle...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık