Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 899 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Çok düz düşünüyorsunuz ya.

Wadatsumi çöpmüş ne yapacakmış. Çöp olsa da oradaki bazı kişileri dövme ihtimali var. Birkaç kişi eksiltebilir. Bir de deniz hayvanı gibi bir şey bu. Denizden kaçacak bizimkiler. Gemiyi sırtına alıp daha hızlı gitmemizi sağlayabilir.

Çok düz düşünüyorsunuz ya.

Wadatsumi çöpmüş ne yapacakmış. Çöp olsa da oradaki bazı kişileri dövme ihtimali var. Birkaç kişi eksiltebilir. Bir de deniz hayvanı gibi bir şey bu. Denizden kaçacak bizimkiler. Gemiyi sırtına alıp daha hızlı gitmemizi sağlayabilir.
Ben tek Wadatsumi geldi sanmıştım o yüzden öyle dedim, Güneş Korsanları birlikte gelmiş.

Orası öyle hatta daha Poneglyph'i getirirken dahi Jinbei'yle idi ama benim aklımdan çıkmış nedense. :(

O kesin zaten kardeşim!! San Juan Wolf'un karşısına çıkacak!!
Ben hep Chopper çıkar diye düşünmüştüm ama Chop bile küçük kalabilir Monster formu ile gerçi Wadatsumiyi nereye sığdıracaklar onuda bilmiyorum gelirse.

Ben hep Chopper çıkar diye düşünmüştüm ama Chop bile küçük kalabilir Monster formu ile gerçi Wadatsumiyi nereye sığdıracaklar onuda bilmiyorum gelirse.
Chop, Wadatsumi'den bile küçük olacağı için San Juan Wolf'un yanında sinek olur :oleyo: Ama mesela o değil aslında. Sanji de Wadatsumi'ye göre küçük ama koydu mu oturttu. Yine de Wadatsumi kendini şişirdiği zaman daha da büyüyor, belki o açıdan karşılaşmaları iyi olur ama tayfa üyesinden ziyade "evcil hayvan" gibi takılıyor Wadatsumi.

Chop, Wadatsumi'den bile küçük olacağı için San Juan Wolf'un yanında sinek olur :oleyo: Ama mesela o değil aslında. Sanji de Wadatsumi'ye göre küçük ama koydu mu oturttu. Yine de Wadatsumi kendini şişirdiği zaman daha da büyüyor, belki o açıdan karşılaşmaları iyi olur ama tayfa üyesinden ziyade "evcil hayvan" gibi takılıyor Wadatsumi.
Tayfaya gelirse güçsüz olsa bile güçlü yaparsın sen onu kalem senin elinde nede olsa DS'de bize fake attın Luffy'nin düz tekmesi ile yamulan Sai arenadan sonra baya güçlü gözükmüştü bana.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık