Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 894 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Hımm Luffy sağlam geçirmiş de hangi modda geçirmiş bu önemli.
Bm çok zayıflamış ulan neneyi böyle peşlerinden kovalatmaya devam ederlerse yonkou kendi kendine düşecek zaten.Büyük hayal kırıklığı BM.
Sanji Luffy'i kurtarmaya gidiyor.Kakao adasına gidiyorlar galiba.Büyük ihtimal peşlerinde Smotie'nin olduğu orduyu kakao adasına çekmemek için ayrıldılar.Bu Germaboylar da kakao adasına gideceklerdi galiba.
Bakalım bu Snack'ın tasarımı nasılmış.
Dediğim gibi ben yeni modları pek tutmadım.

Gene millet coştu gaza geldi. Luffy ile Katakuri'nin dövüşü esnasında Luffy'nin bu şekilde gaza getirerek bitirdiği ama sonraki bölüm gene işlerin öyle olmadığı kaç tane bölüm sonu okuduk.

Üşenmesem hepsini atacağım; "Güçlüsün ama yenilmez değilsin", "Geleceğe kim karar verecek?" vs.

Bu dövüş ya berabere biter, ya da sonuçlanmadan bir şekilde kesilir.

Luffy ağzına tepik yerken :D

Yalnız içten içe içim parçalandı he. Luffy gerçekten haddinden fazla dayak yedi. Katakuri dövüşü başlamadan önce Luffy hırpalanır diyordum ama cidden lastik meyvesi yemiş olmasa tüm kemikleri kırılmıştı Luffy'nin.

İşin kötüsü, Katakuri karşısında bu dayağı yedirten E. Oda, muhtemelen Kaido karşısında Luffy'e 1 yıl her bölüm dayak yedirtecektir.

Bence de bukadarı biraz saçma olmuş. Hani luffy dövüş esnasında gelişsin ama katayı aşmış gibi bir görünüm verdi hemen. Daha geçen bölüm yere yığılıp bayıldı.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık