Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 894: 00.05

Bölümü Nasıl Buldunuz?

• Kullanılan toplam oy
    277
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Adamlarından çekebiliyor aynı zamanda denizden de çekmiştir çünkü ordaki su meyve suyu normal deniz değil.
Adamlarından çekmesi mantıklı da, denizden çekmesi pek olmaz gibi geliyor. BM'yi sonuçta o denize düşürüp yeneceklerini düşünüyorlardı, muhtemelen normal deniz ile aynı etkiyi yaratıyor.

Adamlarından çekmesi mantıklı da, denizden çekmesi pek olmaz gibi geliyor. BM'yi sonuçta o denize düşürüp yeneceklerini düşünüyorlardı, muhtemelen normal deniz ile aynı etkiyi yaratıyor.
Hatırladığım kadarıyla denizler değişik meyvelerden oluşuyor (elma suyu,portakal suyu vb.) smoothinin meyve gücü meyve suyu olduğu için aklıma ilk olarak bu geldi :) çünkü smoothi dev değil kendisi uzun bacak ırkından geliyor. BM yi denize düşürme planını hatırlamıyorum öyle birşey yok diye biliyorum :)

Hatırladığım kadarıyla denizler değişik meyvelerden oluşuyor (elma suyu,portakal suyu vb.) smoothinin meyve gücü meyve suyu olduğu için aklıma ilk olarak bu geldi :) çünkü smoothi dev değil kendisi uzun bacak ırkından geliyor. BM yi denize düşürme planını hatırlamıyorum öyle birşey yok diye biliyorum :)
Yanlış hatırlamıyorsam Chopper söylemişti. Seni kendimle birlikte denize düşürürüm diye bir şey demişti.

Jinbei gemiden düşürdüğünde ya da Zeus'ile elektrik verdiklerinde olması lazım denize düştü sanıyorlar ve rahatlıyorlar bir an, sonra BM Prometheus ile yükseliyor. O olaydan bahsediyordum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık