Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 890: Koca Ana Güvertede!

Bölüm nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    227
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Her arc Luffy'e neler yapılıyor :(

Bu arada Nami niye yıldırım yemedi o da ıslanmıştı :S:S.s. Bak ben bölümü sabah 5-6 gibi okudum, telefonun küçük ekranından falan. Nami'yi ezmeye çalıştığı yer uykusunda sinek sanıp yeri göğü yıkmasına benziyor :D Yonkou saldırısı durdurdu diyorlar Chopper'a çok komik ya :D Chopper tüylü hali ile emici bebek bezi gibi geminin orta güvertesinden taşan suyu emiyor ki sonraki sayfada görüyoruz Chopper ıslanmış Nami değil :T Zeus da tüm tayfaya değil onu tekrar kandırmaya çalışan Nami'ye saldırıyor ve araya Brook giriyor. Ya ben bu sayıyı gözümden uyku akarken okudum ve daha açıp bakmadım bile :S Uykumda kurduysam artık bilmiyorum. Bigmom ıslanmış bi halde tüm gücü deşarj olan kızgın haldeki Zeus'un saldırsını alıyor, altında toprak falan da yok ha. Nami'nin şekilli temposundan daha güçsüz sayılması falan da ayrı bi olay :( Bu bölümden inanılmaz güç çıkarımları yapılması aklımı hayalimi kaybetmeme sebep olacak gibi. Bu arada Jinbei Yonkou teklemiş!!!1

#JinbeiForAdmiral
Komikli yorumlar okuyoruz fena mı? :D

Evet, yıllarca ''Mihawk Vista'yla muhattap oldu, Mihawk=Vista len; Mihawk'ın saldırısını Jozu durdurdu, Mihawk=Jozu len; Luffy Mihawk'tan kaçabildi, Mihawk ezik len'' diyenleri piste alalım. Sahne sizin. Kimler engelledi bu Ana'yı? Koskoca yonkou hani. Nami bile atlattı. :D Vista'dan güçlü, onu da geçtim Vista kadar güçlü biri var mı durduranlar içinde? Durdurmayı da geçtim yumruğu ne güzel oturttu Jimbei reis. :) Mihawk şu hallere düşseydi demek ki Mihawk sahtekar falan yazılırdı burada. Bir de bahane olarak ''Oda tayfayı kurtarmak için sıvadı, yonkouyu madara etti,'' diyenler var. :) Ee güzel kardeşim, biz zamanında ''sırf Luffy kurtulsun diye Mihawk'ı oyalattı,'' dediğimizde neden karşı çıkıyordun? Mihawk Big Mom kadar ciddi değildi bile. Kim dokunabildi Mihawk'a? Kim uçurabildi? Kim kılıcına çentik atabildi? Hani diyordunuz ya ''Mihawk'tan kılıcını alsan hiçbir şey yapamaz ama Ana'dan kılıcını al yine çok güçlü.'' Evet, haklısınız. Nami ve Brook tarafından madara edilen güçleri de var kılıç dışında. :) Chopper durdurdu be Chopper. :D Big Mom=Chopper. :D Şimdi bahane olarak bana gelip de ''Ama Ana zayıfladı,'' demeyin sakın. Zayıflamasaydı. :) Yonkou değil mi? Ayrıca zayıflamadan önce ne yaptı? Kime ne zarar verebildi? Anca şekilden şekile girsin. :D "Ana'nın aklında pasta var," diyenlere de diyorum ki; E, yani? Kadının bir amacı var ve ona ulaşmak için saldırıyor. Pro ile Napolyon'u kombolayarak isimli saldırı yaptı da Jimbei karşıladı. Sonra hiçbir şey olmamış gibi çıkıp bir de Ana'yı uçurdu. Bay bay Ana, git de Vista tekle. :)

Bu arada Big Mom kılıç ustası değil. :)

Bu saatten sonra siz sadece Mihawk'ı bekleyin. Ben ne geleceğini biliyorum ama eminim siz hala kendinizi avutuyorsunuzdur. Ki böylesi daha iyi, daha zevkli. :)

Çok iyi bölümdü.
ahahha yürüü be çok iyi yazmışsın sırada daha zoro ile ilgili dediklerimiz var sıra sıra bu işler :D

Aynı deniz suyu bütün gemiyi ıslattı, Brook ve Chopperla beraber. Fakat Brook yıldırımı yediğinde elektrik deniz suyundan diğer karakterlere geçmedi mesela. Deniz suyu deniz suyu deniyor, gemi güvertesinde deniz suyu neden elektriği iletmiyor derim ben de o zaman.
Brook ıslandıktan sonra bir sonraki panelde üstü başı kuru çizilmiş. Etraf ıslak değil gibi. Burada bir hata olabilir ya da Jimbei saldırısıyla beraber suyu dışarı atmış da olabilir. Bence Oda gözden kaçırdı. Teknik bir hata yani. BM'nin etkilenmesi kısmı makul ama onu demeye çalışıyorum.

10 yıldır bu seriyi takip ediyorum. Yonkoulardan bahsedildiğinden beri nasıl dövüştüklerini görmeyi bekledim. Oyaji büyük adamdı da hastaydı ve MF'de Ace'i kurtarmaya çalışıyordu. Yıllar sonra Oyaji'nin ardından bir yonkou gördük. Başta çocukkendi canavardı, Roger bile bununla yüzleşemedi dendi. Kadın G4'ü gülerek karşıladı. Ama şu an geldiği hale bak, tayfanın işleri yaver gitsin diye karşı tarafa verilmeyen handikap kalmadı.
Ben de bekledim aynı şekilde. Roger belki 20 lerinde karşılaştı. Ya da BM'nin ismini biliyordur belki :D

Mihawk Jozu'ya eşit değildir. Asla da öyle olduğu düşünülmemiştir. Jozu'yu gören Mihawk tıpış tıpış yerine dönmüştür. Diğer yazdığınız "zırva"lara cevap veremeyeceğim bile.
Adamın neyi ima ettiğini anladığına emin misin?

Aynı deniz suyu bütün gemiyi ıslattı, Brook ve Chopperla beraber. Fakat Brook yıldırımı yediğinde elektrik deniz suyundan diğer karakterlere geçmedi mesela. Deniz suyu deniz suyu deniyor, gemi güvertesinde deniz suyu neden elektriği iletmiyor derim ben de o zaman.
Brook Elektrik yükü taşımaz, taşıyamaz. İskelet olduğu için etkilenmedi saldırıdan zaten. Daha Thriller Bark'ta, sonrasında Sabaody'de Nami bu yüzdendir ki elektrik saldırılarını Brook ile birleştirir. Vücudunda elektrik taşımadığı için sonrasında gelen suyunda bir değeri yoktur.
Adamın neyi ima ettiğini anladığına emin misin?
Anlayışımın yeterli olduğunu düşünüyorum evet. İlgili mesajda Jozu'nun Mihawk'ı durdurması sebebi ile zamanında "Mihawk karşıtı" insanların Jozu'nun Mihawk'a denk gördüklerini ileri sürmüş. Ben de Mihawk'ın Jozu dengi kabul edilmediğini, Jozu'nun Mihawk'ı durdurup geri yerine oturttuğunu, söyledim. Jozu asla Mihawk'a denk görülmedi, zira Mihawk asla Jozu'ya denk olamadı.

Geminin üst bölgesine çıktıktan sonra yiyor brook yıldırımı.

Son düzenleme:
Wb den sonra yonkou görecez diye sevin,Kaidonun tek başına süpernovaları perişan ettiğini gör sonrada Bm diye yonkouyu göster ama japon balığı ,geyik,kemik torbası,çubukla dolanan saçma bir kız tarafından bu hallere düşürt.Seri benim için bitmiştir onca zaman takip eden aklıma yanarım...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık