Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 889 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bigmom'ın güç bazında zayıfladığını hiç sanmıyorum. Aksine arap atı gibi açılıyordur zaman geçtikçe.

Aynen. Aynı şeyi üst üste iki kere yaptırmayacaktır Oda. Germa gelse bile Big Mom karşısında ne yapabilir?
En azından gemiyi koruyacaklar, belki de Big Mom'ın dikkatini üzerlerine çekip hızlarıyla bir şeyler yaparlar.Franky olsa bir ihtimal gemi feda edilir, on bölümlük dram da oradan gelirdi.Şimdi on bölümlük Sanji ve ailesi gelecek, hiç olmadı Prens'in Vedası olur bölüm adı.

Elinde napolyon kafada prometheus, zayıf big mom, altında zeusla sekil olacak gibi .
Ama bir yonkouyu bu kadar aptal, kendi çocuklarının saniyede canını alan, mal gibi dolanıp gücünü boşa harcamak dışında bir pok yapmayan.Nasıl yonkou lan bu.Karasakal rahatlıkla indirebilir bu malı yapacağı bir plan yeter
Momma en az beyazsakal guclu karasakalin kolayca inderebilecegini dusunmuyorum. Meyvesi de cok avantajli.

BM'nin zayıflaması da pastayı yediğinde direk şişmanladığını göstermek içinse gülmem.
BM nin zayıflaması.Eger ki gücü azalıyor ise zayiflarken inmesi için ortam.Yok azalmiyor aksine güçleniyor ise Pastayı yiyip o gücünü kesmesi içindir diye düşünüyorum.Ha pastayı yer sismanlar gücü zayıf haline göre azalır senin dediğin yere çıkar bilemedim .

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık