Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 889: Bilinmeyen Ana

Bölüm Nasıldı?

• Muhteşemdi. Doyamadım.

Kullanılan: 72 35.5%
  • Bölüm işte.

Kullanılan: 105 51.7%
  • Keşke çıkmasaydı.

Kullanılan: 26 12.8%

• Kullanılan toplam oy
    203
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Oyuncak olduğu içindir. :d
Oro Jackson gibi heybeti olan yeni gemi istiyoruz
Franky stil olarak oyuncak tarzı şeyler seviyor. Saçını çocuklara oyuncak diye oynatması göğüs ucundan ışın yollaması vs. gibi. Oro Jackson'ı ise Tom yaptı. Ayrıca Oro Jackson 50 yaşının üstünde bir adama Sunny 19 yaşındaki bir çocuğa ait yani Sunny tayfaya daha çok yakışıyor.

Franky stil olarak oyuncak tarzı şeyler seviyor. Saçını çocuklara oyuncak diye oynatması göğüs ucundan ışın yollaması vs. gibi. Oro Jackson'ı ise Tom yaptı. Ayrıca Oro Jackson 50 yaşının üstünde bir adama Sunny 19 yaşındaki bir çocuğa ait yani Sunny tayfaya daha çok yakışıyor.
Bak buna katılıyor ve anlamıyorum Sunny'i kötü görenleri

İlk gemi daha güzeldi:agla:
Bu gemi sfenks gibi ne idiğü belirsiz. Kafasını koparır umarım big mom.. saçma bir kafa koydular..

Yani pek oyuncak seviyor gibi değil, baya savaş gemisi yaptırırdı mangaka istese.

Bu arada Sunny batsın mümkünse.

İlk gemi daha güzeldi:agla:
Bu gemi sfenks gibi ne idiğü belirsiz. Kafasını koparır umarım big mom.. saçma bir kafa koydular..
Geminin kafa bölümü değişirse gemi değişmeden seriyi bırakırım.
Yani pek oyuncak seviyor gibi değil, baya savaş gemisi yaptırırdı mangaka istese.

Bu arada Sunny batsın mümkünse.
Silahlarda oyuncak görünümlü. Hatta Franky Shogun bile bana göre silah görünümlü.

Ben sunnynin görüntüsü ile ilgili bir sıkıntım yok.
Ama Korsanlar Kralı için küçük bir gemi olduğunu düşünüyorum.
Büyü Büyü No Mi yedirseler gemiye ilerde güzel olabilir belki :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık