Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 888 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Yok yani şimdi bu kadın kilo kaybetti o zaman gücü zayıfladı diye gidersek, sonraki bölümlerde birine tek atarsa Oda sıvadı diyen çıkacak. Bunun bi mantığı varsa onu anlamaya çalışıyorum. Neyse :T
Bunun zayıflamış hali bile ordaki hepsinden güçlüdür.Yonkoydu amiral seviyesine geriledi gibi bir şey düşündüm.Hem Teach indirmiş olursa bahane olarak bunu kullanır Oda.Neyse bakalım artık.

Big Mom zayıflayıp bu formuna dönüyormuş (mesela oluyormuş sana 28. yaşı)

o da Carrot gibi taş mı olacak? Seri iyice enteresan oldu.
Luffy tarafı asıl önemli bana göre, nasıl bir teknik veya yol kullanacak da alaşağı etmeyi planlıyor acaba Kata'yı?

28 yaşındaki Linlin de daş gibiymiş yauu. Şapka evrim geçirmiş üstündeki bandana kafayı örtmüş. Sevdim bu karıyı, tutumlu, eski eşyalarını saklıyor :oleyo2:

Evet iyi okudum, Koca Ana ölürse dememişsin, lakin WB'nin olmadığı durumlarda dedin, WB'nin olmadığı durum WB'nin öldüğü durumdu, ben de buna dokundurdum. 888 bölümlük seride kaptan dışında kimin birinini çağırdığını gördük? Ben de bunu sordum. Katakuri hiyerarşik olarak en üstün kişi değil demedim ki.
Robin kendini tayfaya kendi soktu.
Esas meseleye gelirsek burası artık bi nevi ülke olmuş. Katakuri Luffyyi tayfaya alsa Koca Ana benim düşmanımı nasıl müttefik yapmaya kalkarsın diye ikisini de yiyebilir mi? Evet. Ama genel manada Katanın bi yetki alanı vardır. Ordulara emir verebilir mesela ya da birini tayfaya davet edebilir bence. Ace de Luffyyi davet etmişti onun gibi.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık