Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 888 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ben görmeyiz demedim sadece eğer Carrot Daifuku'yu yenebilecek seviyeye geldiyse bu ikisi dolunayda Kaido'yu alsınlar dedim. Bence çok gereksiz büyük bir güç artışı minkler için.(Tabi Carrot Daifuku'yu alırsa.)
Alamaz gibi geliyor. Hatta bence Daifuku'ya güç gösterisi yaptırmak için Carrot'ı kullanacak. Sonra biri gelip kurtarır.

Op öyledir.10 bölümün 9'u çöp 1'i güzel.He istisnalar var tabii.
Yok yahu bence değil. Ben en son bunu dediğimde Doffy vs Luffy g4'e geçmeden önceki on bölümdü. Ha tabi bu arc yonkou arc olduğu için daha heyecanlı olması lazım. Ama on bölümdür tayfanın en büyük üçüncü gücü kayıp nerede napıyor bilinmiyor.Bu yüzden ne vs görebildik ne doğru düzgün bilgi. Bu arctaki önemli iki bilgi aldık dev prensinin ismi ve Sanjinin babasının Vegapunk'ın dostu olması

Yok yahu bence değil. Ben en son bunu dediğimde Doffy vs Luffy g4'e geçmeden önceki on bölümdü. Ha tabi bu arc yonkou arc olduğu için daha heyecanlı olması lazım. Ama on bölümdür tayfanın en büyük üçüncü gücü kayıp nerede napıyor bilinmiyor.Bu yüzden ne vs görebildik ne doğru düzgün bilgi. Bu arctaki önemli iki bilgi aldık dev prensinin ismi ve Sanjinin babasının Vegapunk'ın dostu olması
O zaman bu durum benim için öyle.:/ Her gün okuyup/izlemeye çalışmama rağmen 6-7 ayda anca güncele gelmiştim.

Onun dışında yonko arc denince tabii insan daha farklı hayal ediyor.Şahsen bu arcta Kata dışında ilgi çekici bir şey yoktu bence.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık