Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 888 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Pedro Koca Ana'nın ruhunu çekmesi ile ölmedi ki. Zaten Oda yine şu diriltme huyundan vazgeçmezse söverim!
Yok Pedro öldü normal olarak. Ama 50 yıl da önceden çekmişti. O 50 yıl döner geri. Ölünce 10 yılı gittiyse, 50 yıl dönecek. Adam karlı çıkacak yani toplamda, Sanji'yi arc adamı yapacak nedenlerden biri.

Yok Pedro öldü normal olarak. Ama 50 yıl da önceden çekmişti. O 50 yıl döner geri. Ölünce 10 yılı gittiyse, 50 yıl dönecek. Adam karlı çıkacak yani toplamda, Sanji'yi arc adamı yapacak nedenlerden biri.
Öleni geri getirmiyordur ya. O zaman Mom bunu lehine bile çevirir. Bütün çocuklarının en az 20 yıllını alır ve öldüklerinde onları geri getirirdi.:D

Öleni geri getirmiyordur ya. O zaman Mom bunu lehine bile çevirir. Bütün çocuklarının en az 20 yıllını alır ve öldüklerinde onları geri getirirdi.:D
Ruhların salınımı üzerinde tam bir kontrolü olmayabilir. Yani salınım yaparsa bütün ruhları salıp 60 yıldır kurduğu her şey yıkılacağından öyle bir şey yapmak istememiştir. Zaten çok da önemsemiyor, daha kadının hala 5-10 yaşında çocukları var biri gider biri gelir mantığında yani.

Ruhların salınımı üzerinde tam bir kontrolü olmayabilir. Yani salınım yaparsa bütün ruhları salıp 60 yıldır kurduğu her şey yıkılacağından öyle bir şey yapmak istememiştir. Zaten çok da önemsemiyor, daha kadının hala 5-10 yaşında çocukları var biri gider biri gelir mantığında yani.
Aynen Big Mom bazı şeyleri çok önemsemiyor. Hatta ben k.hakisinin kötü olmasını da buna bağlıyorum. Umursamıyor kadın herhalde darbe yemeyi.:D Vallaha pek sanmıyorum ölenlerin bu şekilde geri geleceğini ama göreceğiz artık.

Katakuri reis güzel laf koymuş. Sana öyle bir seçenek sunmadım.

Yalnız dayağı yiyecek o ayrı.

Kalbimizdesin kuul adam.

Daifuku eğer Carrot'a bu ay mevzusu yüzünden birebirde yenilirse bence İnu ve Neko'yu dolunayda salalım Kaido'nun üstüne ittifak falanada gerek kalmaz hatta Neko kk olsun. No Racizm yani minkten kk olamaz mı ? :(

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık