Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 888: Aslan

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    186
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Smoothie gibi birinin orada Jinbe hariç herkesi teklemesi gerekir normalde ama yok hala oturmuş, aa yok bu sefer biraz ilerleme var ayakta duruyor vay be.Ah ah şu vasıfsız yerine orada Cracker reyis olacaktı ortalığı dağıtırdı:a:.Gerçi Smoothie yerine Cracker olsaydı bizimkiler zamanında bomba patlayana kadar dayanamazdı

Demek ki önümüzde 3 ara var 2 tane Jump arası 1 Oda arası.1.5 ayda 3 bölüm çıkıcak galiba.
Ne güzel biraktiğim seriyi editorun Wano açıklaması yüzünden 20 bölümdür bakiyorum.
2018'de zor yiyip bitirecek Mom pastayı.
Birde araya başka arc soktular.
Bu ara bırakmak için altın fırsat.7-8ay bakmiyayim bari 4 5 düzgün bölüm çıkar o zamana kadar .

Birde Katakuri bana Cracker'dan daha güçsüz geliyor Cracker cidden sağlam adam.
Katakuri'nin meyve vasat kaldı.Haki sağlam meyve yurt.
Cracker 2 dakkada paket ettiydi Luffyi Kata hala laf geveliyor. :(

Efsane bölüm olmuş.
Carrot tayfaya gelsin abi.
Carrotta bir güzel oldu sanki dönüşünce. :utan::utan::D

Edit: Yorumları okudum çoğu kişi kötü demiş :S
Niye ya gayet güzel bölüm değil miydi? Uzun zamandır ilk defa bu kadar heyecanlandım bir bölümde ben. :S

BM zayıflamaya başladı, bizimkiler pastayı getirirken Germa 66 gelir ve o nokta da Smoothie vs Reiju kısa bir atışmayla karşı karşıya yeniden gelir. (Germa desteği ile tabi) Bu aşama da Reiju'nun biraz intikam alabileceğini düşünüyorum.(Yalnız yenecek demiyorum! Vur-kaç gelir :D) Ama anlamadığım nokta BM'ye pastayı yedirirsen, zevkten bayılmadığı takdir de kadın eski gücüne kavuşacak ve ordan bizimkilere dalma ihtimali yüksek bence pastayı yedirmesinler önünde patlatın iyice kudursun, yesin tayfasını ve BM Arc bitsin....

BM zayıflamaya başladı, bizimkiler pastayı getirirken Germa 66 gelir ve o nokta da Smoothie vs Reiju kısa bir atışmayla karşı karşıya yeniden gelir. (Germa desteği ile tabi) Bu aşama da Reiju'nun biraz intikam alabileceğini düşünüyorum.(Yalnız yenecek demiyorum! Vur-kaç gelir :D) Ama anlamadığım nokta BM'ye pastayı yedirirsen, zevkten bayılmadığı takdir de kadın eski gücüne kavuşacak ve ordan bizimkilere dalma ihtimali yüksek bence pastayı yedirmesinler önünde patlatın iyice kudursun, yesin tayfasını ve BM Arc bitsin....
Bencede vermesinler pastayı BM kendi kendini imha edecek gibi duruyor.Ama bu kadında Delirmiş haliyle duracak gibi değil pastayı verip geçici süre onu durdurup kaçmak istiyolar buda tabi mantıklı bir yerde.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık