Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 885 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
@Densetsu no Samurai İyi de Enies Loby'de de aynısını yaptı Luffy, o da mı yanlıştı? Tayfasını tehlikeye attı diyorsun kendisiyle beraber ama neden tehlikeye attı: Tayfası için :D(Robin/Sanji) Ortada bir çelişki var gibi değil mi?

@Densetsu no Samurai İyi de Enies Loby'de de aynısını yaptı Luffy, o da mı yanlıştı? Tayfasını tehlikeye attı diyorsun kendisiyle beraber ama neden tehlikeye attı: Tayfası için :D(Robin/Sanji) Ortada bir çelişki var gibi değil mi?
Cocukca inat var ortada burada. Gidip saklansa belki yakalanmayacaklar neymis sinji’yi siz virdim. Oyle yakalanirsin iste. Sanji tayfadan da Nami degil mi? Nami’nin o durumda onu birakip gitmeyecegini bilmesi lazim. Luffy kaptanlik olayini yanlis anlamis ya da hic bilmiyor. Tayfasinin hayatini dusunme isini beceremiyor.

@Acacia logia savunmasi olayinin boyutlarindan sonra amirallerin yonkoular ile aralarindaki farkin cok olmadigini dusunuyorum. Uyanisi ogretse ya da hakisini guclendirse yeterli olur zaten.

Cocukca inat var ortada burada. Gidip saklansa belki yakalanmayacaklar neymis sinji’yi siz virdim. Oyle yakalanirsin iste. Sanji tayfadan da Nami degil mi? Nami’nin o durumda onu birakip gitmeyecegini bilmesi lazim. Luffy kaptanlik olayini yanlis anlamis ya da hic bilmiyor. Tayfasinin hayatini dusunme isini beceremiyor.
Valla orada sözüne sadık kalması çoğumuzun hoşuna gitmişti ama saygı duyarım :D Ana karakter de olsa kimse sevmek zorunda değil tabi ki.

Ortalık baya karışık. Sanji yine ne diyor acaba? Konuşmadan, işini sessizce halleden; eski çakal Sanjimizi özledik. :(

Katakuri kardeş kusura bakma nasılsın? Atar yaptım seni aynaya attım teke tek dövüşecektik ama benim haki tükendi de bi 10 dk dinleneyim dövüşelim tekrar olur mu , hadi yine iyisin ha ağzını gördüğümü kimseye söylemem, tşk.

Lobby ile burası bir değil ama. Yonkou adası bu. Düşün.. Sen Marineford'un varını yoğunu topladığı yonkouya dımdızlak gidiyorsun. Ve buranın Marineford'dan bir farkı daha var. Deplasmana değil yonkou evine gidiyorsun. Yanında kim var ? Namı, Brook, Tavşan. Aferin :alkis: Alemin en zekisi sensin zaten Luffy. Kimse bana tayfayı düşünüyor muhabbeti yapmasın yani :oops:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık