Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 883: Atıştırma Saati

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    233
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Mochi meyvesine özel paramecia dendi... acaba logiaya benzer artıları varken diğer paramecialara göre bir eksisi de varsa... Mesela Katakuri'nin mochi üretebilmesi için her gün belli miktarda şeker tüketmesi gerekiyorsa?
Malum meyvelerin insan yapımı olduğuna dair sağlam teoriler var. Magellan'ın meyvesi paramecia'dan logiaya geçiş için arabasamak gibi duruyor mesela. Ve Magellan her ne kadar zehir üretebilse de bu zehir kendi bünyesini de olumsuz etkiliyordu. Mochi meyvesi de paramecia'dan logiaya geçişte kusurlu bir meyve olabilir.

Luffy Eğer teklemenin bir yolunu bulamazsa, bu adamla günlerce dövüşmek zorunda kalır. Bunun daha hafif versiyonu ile 11 saat uğraştığını hatırlatmak isterim. Luffy'nin en büyük önceliği bir an önce tayfası ile buluşmak ve Totto Land'den ayrılmak.
Ama Cracker'de Luffy'e ters bir yetenek vardı, adama ulaşamıyordu. Katakuri'ye ise ulaşabildi ve diyor ki yeteneğini çözdüm. Fark var. Cracker 11 saat sürdü diye Smoothie 15, Katakuri 20 saat sürecek diye bir şey yok.

Ha gene de işi zor tabii. Bence ya hırpalayıp bir şekil Organ çakıp mochiyi hamur gibi yoğuracak ya da bir şekil haki patlaması yaşayıp g4 süresini uzatacak. Çünkü burada yardım edecek kimse yok. Olmasın da zaten, kimse bir kucak vakası daha görmek istemez.

Ama Cracker'de Luffy'e ters bir yetenek vardı, adama ulaşamıyordu. Katakuri'ye ise ulaşabildi ve diyor ki yeteneğini çözdüm. Fark var. Cracker 11 saat sürdü diye Smoothie 15, Katakuri 20 saat sürecek diye bir şey yok.

Ha gene de işi zor tabii. Bence ya hırpalayıp bir şekil Organ çakıp mochiyi hamur gibi yoğuracak ya da bir şekil haki patlaması yaşayıp g4 süresini uzatacak. Çünkü burada yardım edecek kimse yok. Olmasın da zaten, kimse bir kucak vakası daha görmek istemez.
Doflamingo'ya da ulaşabiliyordu, ancak tek Dördüncü Vites süresi yetmedi. Şimdi Doflamingo'dan daha güçlü bir adam var rakip olarak. Ki Haki bakımından vurunca inletiyor.

Smoothi işlenmediğine göre ve BM nin gücünü gördüğümüze göre inmeyeceği bir nevi kesinleşti.

Yani demek oluyor ki bu kadın birdaha gelecek ama tayfasıyla gelecek. Şimdi katakuri yenilirse bu kadın acayip bir güç kaybeder. Katakurinin birdaha geleceğine göre senaryo açısında yenilmesi zor. Çünkü yenilmiş bir katakuri birdaha ruffy nin karşısına çıkarsa biraz saçma olur.

Katakurisiz bir Bm tayfası da biraz güçsüz kalıyor diğerlerine göre. O yüzden dövüş kimsenin galibiyetiyle sonuçlanmayacaktır.

Doflamingo'ya da ulaşabiliyordu, ancak tek Dördüncü Vites süresi yetmedi. Şimdi Doflamingo'dan daha güçlü bir adam var rakip olarak. Ki Haki bakımından vurunca inletiyor.
İşte ondan dedim gene de zor diye, hele Dof kadar dayanıklı ise.

G4'ü inletemez bence, şimdi yumrukları çarpışsa farklı olur. Kata g4'ün gücünün farkında gibi duruyor. Bence en makulu mochi ile yapıştırıp mızrak ile delmesi, kesmesi olur. Cracker kesebildiyse Kata da keser. Ama yumruk yumruğa işi yaş bence.

Bu şekilde düşünmek yanlış.

Luffy G2 ve G3 ile dokunamadı Kata'ya. Sonra ise normal haliyle bir tane yapıştırdı ve olayı çözdüm dedi.

Oda Luffy'ye dövüşü aldıracaksa zaten bir şekilde aldıracaktır. Dövüş kurgusu ona göre çizilecektir. Oda kılıfına uydurur.

Smoothi işlenmediğine göre ve BM nin gücünü gördüğümüze göre inmeyeceği bir nevi kesinleşti.

Yani demek oluyor ki bu kadın birdaha gelecek ama tayfasıyla gelecek. Şimdi katakuri yenilirse bu kadın acayip bir güç kaybeder. Katakurinin birdaha geleceğine göre senaryo açısında yenilmesi zor. Çünkü yenilmiş bir katakuri birdaha ruffy nin karşısına çıkarsa biraz saçma olur.

Katakurisiz bir Bm tayfası da biraz güçsüz kalıyor diğerlerine göre. O yüzden dövüş kimsenin galibiyetiyle sonuçlanmayacaktır.
Bir daha Luffy'nin karşısına çıkmayacak zaten. Çıksa bile bir sonrakinde Luffy'nin rakibi olamaz.

@amaneden

Bu arada kim nereye gidiyor ona göre olası tahminler yapalım.

Bege Sanji'nin yanına gidiyor. Sanji'lerin oraya giden BM korsanı ya da başka birisi var mı?
Bizim tayfa da Sanji'nin yanına gidiyordu sanırım?
Germa nereye gidiyordu unuttum?
Bu Smoothie falan neredeydi en son?

@amaneden

Bege Sanji'nin yanına gidiyor. Sanji'lerin oraya giden BM korsanı ya da başka birisi var mı?
Şu an herkes Sanjilerin oraya gidiyor.Bm korsanları da birbirlerine söylüyorlardi Sanjilerin olduğu yere gidin diye.Smothie konusunu bilmiyorum.

@amaneden

Herkes Sanji'lerin yanına gidiyor. Smoothie en son Tüm Kek'te kalmıştı. Sanji'lerin orada bilinen önemli biri yoktu. Bege'nin peşinden giden ekip izi kaybetti ama tekrar yakalayıp oraya gidebilir belki.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık