Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 883: Atıştırma Saati

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    233
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Sordugum arkadas Japon ama raw’ini attim ana dili yani, ingilizcesi de iyi. Hani direk yolluyorum cevirip gonderiyor secenek falan da sunmuyorum. Su hate mochiliyi de gonderdim bakalim ona ne diyecek :flaugh:
İşte bunların da İngilizce'si iyi sözde ama böyle yanlışlar olabiliyor. Belki onun iyi değildir. :oleyo: Gidip sandman'e sorup bu işi tatlıya başlamak lazım. :oleyo:
Bir an avatarın beni yanılttı bu niye kendi kendini yanıtlamış diye düşündüm :oleyo: @amaneden
Arkadaş anlamıyor valla tutturmuş onu kullanacakmış. Tuhaf.
@amaneden jaimini’de basligi degistirmis yanlis gormediysem. Neyse onda da “I ate the mochi” yazdi. Vallaha ikisi de yanlislik yapabiliyor demek ki :(
Merienda yapmış.

Şimdi size luffynin katakuriye saldırı yöntemini çözdüm dediği olayı açıklayayım .katakuri geleceği azda olsa gördüğü için Saldırıları ve luffynin nereye kaçacağını görüyor ancak sonrasını göremiyor yani tekme sahnesinde olduğu gibi katakuriden ayrılabilirse katakuri boşta kalıyor o arada yapıştırıyor yumruk veya tekmeyi yani katakurinin zayıf noktası geleceği görmesi gördüğüne göre hareket ediyor ancak karşı taraf kurtulursa mal gibi ortada kalıyor sonrasında savunmasız oluyor bence böyle

Zayıf noktası önce atağı onun yapmasına izin vermek bence. K.hakisi çok iyi olduğu için Luffy'nin atağına daha güçlüsü ile karşılık veriyordu. Son bölümde ise Kata atak yapıp Luffy sıyrılıyor ve tekmeyi koyuyor. Luffy çok çevik olduğu için sıyrılamıyor görse bile. Ya da çok daha farklı bir şey. Uyanışı çözmüş müdür acaba?

Zayıf noktası önce atağı onun yapmasına izin vermek bence. K.hakisi çok iyi olduğu için Luffy'nin atağına daha güçlüsü ile karşılık veriyordu. Son bölümde ise Kata atak yapıp Luffy sıyrılıyor ve tekmeyi koyuyor. Luffy çok çevik olduğu için sıyrılamıyor görse bile. Ya da çok daha farklı bir şey. Uyanışı çözmüş müdür acaba?
Kafamda deli sorular... :oleyo:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık