Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 882 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Oda'nın bu abartmalarına da hastayım. Bu adam hep mi kendi dişine göre adamlarla kapışmış? Kaido'nun bile 7 kez yenildiği evrende sırtının yere gelmemiş olması... Ne bileyim ya çok yapay geliyor bana böyle şeyler.

Neyse, her şeyin bir ilki vardır. :rolleyes:
Adam gözümde daha da yüceldl.

Oda Tüm Kek'de cliffhanger denilen nanenin b.kunu çıkardı affedersiniz. Hayır altı dolu olsa neyse, saçma bir beklenti yaratıp sonra normal devam ediyor. Ayrıca o editöre bir de söveyim ben buradan. Ulan ne iş bilmez adamsın, gelecek arcların isimlerini söyle geç, ne diye arca giriş tarihini veriyorsun?

Karamel dalgası, hmm :/ Tuzlu su değilmiş yani. Peki.

Pedro reyiz için göz yaşları durmuyor be :(

Bakın dediydi dersiniz.

Koca Ana ile Arc sonunda bizimkilerin arası iyi olacak ve Ana pedro'ya hayatından aldığı 50 yılı geri vererek onu hayata döndürecek. Pekomsun pedronun başında ağlamasını okuyunca bunu hissettim. Oda iyice acıtasyon yapıp sonra terse yatıracak.
İnsanlara ruh verilmiyordu galiba, en son BM'nin kocası açıklarken öyle demişti. Hayvanlara ruh verilebiliyor ama insanlara yoh demişti. Tabi kişinin kendi ruhu ayrı mı bilmem :(

Oda Tüm Kek'de cliffhanger denilen nanenin b.kunu çıkardı affedersiniz. Hayır altı dolu olsa neyse, saçma bir beklenti yaratıp sonra normal devam ediyor. Ayrıca o editöre bir de söveyim ben buradan. Ulan ne iş bilmez adamsın, gelecek arcların isimlerini söyle geç, ne diye arca giriş tarihini veriyorsun?
İyiki tarih verdi yoksa Mom düşer derdim la ben. :ehe: Sonra al başına belayı. :( Daha Katakuri düşer mi belirsiz hele mom.:artiz: :( :mad:

Bu kadar bölüm ayırdıktan sonra artık Big Mom korsanlarının ana planda olacağı bir arc daha gelmez bence. Luffy önce Kaido sonra sen dedi kaçarken ama sanmıyorum. Bu yüzden mangakanın mevzuyu nasıl bağlayacağını çok merak ediyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık