Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 881 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
-Nami: Sanji kun is making the cake so we're headed to Cacao Island. We'll be there in 10 hours at the fastest. At about 1am! Kick that guy's ass and look for a mirror that connects to Cacao Island! Let's meet up there!
-After getting hit with the technique Luffy smiles broadly.
-Luffy: I'm not gonna die in a place like this!!

Spoiler'dan 3 ayrı yer. Üstüne hiçbir şey demiyorum. Sadece şunu yapmak geliyor içimden. ":cool:"

@SZA
Bence seri sonu koramiral seviyesinde olursa çok bile Luffy için. Aokiji falan Kami kalır Luffy'nin yanında. Haklısın.

-Nami: Sanji kun is making the cake so we're headed to Cacao Island. We'll be there in 10 hours at the fastest. At about 1am! Kick that guy's ass and look for a mirror that connects to Cacao Island! Let's meet up there!
-After getting hit with the technique Luffy smiles broadly.
-Luffy: I'm not gonna die in a place like this!!

Spoiler'dan 3 ayrı yer. Üstüne hiçbir şey demiyorum. Sadece şunu yapmak geliyor içimden. ":cool:"

@SZA
Bence seri sonu koramiral seviyesinde olursa çok bile Luffy için. Aokiji falan Kami kalır Luffy'nin yanında. Haklısın.
Aha Kata gitti.

Tayfa öyle dediyse iş bitmiştir. Luffy öyle dediyse iş bitmiştir.

Katacılar kaçın!

Hmm. On saat ne demek? Geçen bölüm saatler üzerine bir şeyler söylemiştim ama her halükarda Luffy, saatlerdir dayak yiyor sanırım. :oleyo: Sanji'ler belli ki on saatte gitmemişler oraya. Onlar nasıl o kadar çabuk gitti de bizimkiler on saate gidiyor? Bu spoiler da bir şey çıkmaz umarım. :(

Şu bölüm çıksa da her şeyi rayına oturtsak, manipülasyon gibi bir şey de yok ikinci spoiler'da.

Hmm. On saat ne demek? Geçen bölüm saatler üzerine bir şeyler söylemiştim ama her halükarda Luffy, saatlerdir dayak yiyor sanırım. :oleyo: Sanji'ler belli ki on saatte gitmemişler oraya. Onlar nasıl o kadar çabuk gitti de bizimkiler on saate gidiyor? Bu spoiler da bir şey çıkmaz umarım. :(

Şu bölüm çıksa da her şeyi rayına oturtsak, manipülasyon gibi bir şey de yok ikinci spoiler'da.
Uçan halıyla daha hızlı gidiliyordur.

Spoiler fake çıkarsa önce kendimi sonra da seni öldürürüm. :(

@Monkey D. Luffy
Kaçma şansı bile vermeyeceğiz onlara. ;)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık