Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 880: Kaçma Şansı %0

Bölüm nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    210
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Luffy çok seviniyorum dayak dediği için , artık ilerisini görüp çocukca davranmaz biraz herşeyin farkına varsın.
Ama merak ediyorum nasıl kurulacaklar. Şanjiler pastayı yaptı getirdi bigmam yedi pastayı düzeldi gitmelerine izin mi verecek yani.
Luffy nasıl kurulacak ya power açacak yada açacak:D

Kaido'nun yakalandığı Yonkolardan biri BM ise hiç şaşırmam :D
Oda; Kaido için havada, karada, denizde, yaşanabileçek her yerdeki en güçlu yaratık diye bence boşuna demedi. Bm çok güçlü kabul ama Kaido daha güçlü bence.

Luffy ile Kata dövüşecek anlaşıldı bu bölüm, Oda boşuna 2 saat 40 dakika
süre vermedi. Luffy güçten düştü diyoruz ama 2 saat 40 dakika boyunca savaşacak gücü var demek ki Oda boşuna süre koymadı, bakalım neler olacak.

Bence baya komik şuan şu Sanji'nin yaptıkları aşırı soğudum karakterden :D sırf Sanji yüzünden çok kötü adam aldığı tek güçlendirme yemek üstüne 2 yıl önce koklayarak tarif bulamadığı için Kuma Kizaru pert etti zaten baya haklısın Oda.
Sırf o harika tsunami sahnesi ve bir yonkounun gücünü iyi yansıttığını düşündüğüm için son sayfa hatırına orta verdim bölüme yoksa ilk 10 sayfa çokta önemli değildi daha fazla sanji görmek istemiyorum :D
Gelecek bölümde yardım gelicek gibi duruyor.Gelmezse zaten biticek işleri.Gelebilme ihtimallerine göre 3 e toplarsak
1. Balık adamlar gelir
2. Germa gelir
3. Denizciler gelir

Şahsen balık adamların gelmesini istemiyorum,Germa desen ne yapıcak kendilerini kurtardıklarını şükretsinler
Denizcilerin gelmesi bence baya güzel olurdu yani hani Bigmom deniz ortasında kafayı yemiş durumda en iyi adamlarından uzak,en iyi adamı lastik tokatlıyor,adası yıkılmış vaziyette adamları dağılmış durumda gerçi gemiyle arkasından bir filo geliyor tam karşıdan bir denizci filosu ve amirali-amiralleri gelse ne kadar harika olurdu :D tabi gönül ister Luffy artık yardım almasın tayfa kendine yetsin durumdan kendileri kurtulsa demek isterim ama tayfanın tamamı bir arada değil bunu bir bahane sayabilirim :D neyse bakalım önümüzdeki bölüm neler olucak :D

Pasta sahneleri aşırı uzun olduğu için kötü diyecektim ama o son sahne var ya o son sahne... Epikliğin kitabı yazılmış o son sahnede. Sırf bunun için çok iyiye bastım gitti. Bigmom çok acayip birisi.

Ve Luffy... Artık %100 eminim. Luffy fena dumur edecek. Kata yine ezdi sözleriyle. Yerde yatan zavallı kaptan demeler, geçen hafta da Luffy'yi kendi teknikleriyle ezmeler falan... Luffy o lafları bu adama yutturmazsa ben de hiçbir şey bilmiyorum demektir.

Oda; Kaido için havada, karada, denizde, yaşanabileçek her yerdeki en güçlu yaratık diye bence boşuna demedi. Bm çok güçlü kabul ama Kaido daha güçlü bence.

Luffy ile Kata dövüşecek anlaşıldı bu bölüm, Oda boşuna 2 saat 40 dakika
süre vermedi. Luffy güçten düştü diyoruz ama 2 saat 40 dakika boyunca savaşacak gücü var demek ki Oda boşuna süre koymadı, bakalım neler olacak.
Kaido en güçlü tamam da 7 defa Yonkoya yakalandı deyince insanın aklına BM geliyor ister istemez. Yonkoların hepsi canavar. Oda bey yavaş yavaş gösteriyor Yeni Dünyanın dehşetini. Hoşuma gidiyor bu.

BM bi şekilde safdışı kalmalı yoksa tayfanın veya Luffy'nin hiç bir şansı yok.Kadını durdurmak imkansız havada,karada,suda acayip etkili...Bayıltacaklarmı ,hafızasınımı silecekler ne yapacaklarsa yapsınlar artık...

Luffy dayak yedikçe sevinen bi grup var, bnm görüşüm Luffy o kadar dayak yedikten sonra bile bu adama odaklanmama izin verin diyor, döveceğinden Luffy emin bende kesin gözüyle bakıyorum artık....Kata seviciler Dofy mevzusu gibi bi dünya kulp bulacaklar....

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık