Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 879 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Adalar arası seyahat ile gücün ne alakası var şimdi? Smoker da uçuyor gidebilir. Crocodile da uçuyor gidebilir. Dof sadece yeteneğini farklı bir biçimde kullanarak gidiyor diye '''Woaaaaa Doflamingo-samaaaaa'' diye çıldıralım mı yani? :D

Ona göre de Cracker'dan örnek verdim işte. Luffy'i kurtardılarsa diğer tarafta da Luffy tükenmeden kaçıp, sonra tekrar gelip dövüşüyordu ama yine de kazanamamıştı. Kazandığı galibiyette ise Nami meyve gücünü bitirdi Cracker'ı meyvesi gitti adamın. Luffy ne diyor gördüğüm en sert şey diyor püskevitleri için. Adam da sağlam B.haki var. Yani aşılmıyor, Luffy G4 ile Dof'a Dressrosa'yı gezdiriyorken bu adamın gerçek bedenine dokunamıyor bile.
Yalniz Doflamingo-sama cok havali tabi ki ona waooooov Doflamingo -sama dicez :)

crakerde komik olan şey şu nami bisküvileri ıslatırken luffyde onları yerken felç geçirmiş gibi boş boş bekleyip durması .luffy bisküvi yerken git nami ve ağacı patates et ama craker napiyo duvara bakar gibi bakıyor sadece elindeki kılıç silah değil dekoratif sanki
Cidden bu askerler saldirirken neden craker de saldirmadi ?

Yeni Dünyaya hoşgeldiniz

1-BAA: Her şeyin Sesini Duyma
2-P. Hazard: Doflamingo H.Haki kullandı.
3-Dressrosa: Chinjapo H.Haki kullandı
4-Zou: Her şeyin sesi Duyma
5-Bigmom Arc: Big mom H haki kullandı ve ponelerin Her şeyin sesini duyma ile okunabildiği ya duyulabildiği görüldü :D

Cidden bu askerler saldirirken neden craker de saldirmadi ?
çok saçma bir olay ama bana kalırsa kendisi güçsüz yani meyve gücü kendi gücüne göre daha iyi 1 elin nesi var 2 elin sesi var hesabı veya beyin basmıyor cidden nede olsa yenerim uzun sürsede kazanan ben olurum deyip hiç kendini kasmamış buda onun sonu oldu komik yani

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık