Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 878: Mink Kabilesi Muhafız Şefi Pedro

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    255
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Katakuri ne boş beleş jelibonsun sen ya :hhh:

Sanki birileri Oda'ya çıkışmışta ardından Oda biraz gönül almak için azıcık çabalamış gibi olmuş bu bölüm :bilmem:

Luffy'nin en son cam kırma sahnesi efsane karizma olsa bile mantık üzerinden açıklaması ne acaba ?
Katakuri, gemiye ulaşmasın diye işte?

Galiba kral hakisinin bayıltma dışında ne işe yaradığını göreceğiz. Bölüm güzeldi o kadar durağan ve boş bölümden sonra birazcık Luffy'nin kendi gibi davranması hepimizi gaza getirdi. Umarım Katayı Crackerın kuklaları gibi yemeye kalkmaz.

Bu Luffy'yi özlemiştik.

Luffy yardır. Dayak yeme döverim. G5 mi açarsın, meyve mi uyandırırsın yoksa Lucci dövüşü gibi her şeyini mi koyarsın bilmem de o Lucci dövüşündeki Luffy'yi istiyorum. Pes etme!

Tavşan da tayfada herhalde.

Galiba kral hakisinin bayıltma dışında ne işe yaradığını göreceğiz. Bölüm güzeldi o kadar durağan ve boş bölümden sonra birazcık Luffy'nin kendi gibi davranması hepimizi gaza getirdi. Umarım Katayı Crackerın kuklaları gibi yemeye kalkmaz.
İşte Kral Haki'nin haki emmeye yarayan bir teknik olduğunu tespit etmiş bir başka arkadaş daha! :respect:
O camdan çıkıp ardından kıramıyor mu ? Onu merak ediyorum.
Mantıken, Brulee'yi alıp tekrar dışarı çıksa başka bir şeye gerek kalmaz zaten. Ama dövüşmek istiyor herhalde.

Bu bölümü okuyunca farketmişşinizdir ki tekrardan pedro'nun 50 sene kaybettiği vurgusu yapıldı.Tam olarak bilincin kaybedildiğinde meyvenin de kontrolu kaybedildiğini yada onun gibi birsey olduğunu farz edersek (tam bilmediğim bir konu) mamanın luffy ya da baska biri tarafindan şu anda veyahut baska bir zamanda meyve kontrolu kaybolursa pedronun geri gelme sansı olabilir diye düşünüyorum.Brook'un bile geri hayata döndüğü bu one piece evreninde bu neden olmasın :D Hem böylece oda daha az adam öldürmüş olur.

İşte Kral Haki'nin haki emmeye yarayan bir teknik olduğunu tespit etmiş bir başka arkadaş daha! :respect:

Mantıken, Brulee'yi alıp tekrar dışarı çıksa başka bir şeye gerek kalmaz zaten. Ama dövüşmek istiyor herhalde.
Ben de onu düşünüyorum şahsen yoksa neden çıkmasın ki, çok mantıksız :bilmem:

Roger efsane işlenecek heralde :sapkali:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık