Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 874 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Editliyorum şimdi başkalarının da kafasını karıştırmayayım :)
Katakuri gerçekten muazzam bir karakter ama tek kaçış yolları olan gemiyi yok etmemesi hâlâ kafama yatmadı. Gerçi Mont D'or'un dediğine göre tüm adayı savaş gemileriyle kuşatmışlar. Jinbei'nin Zeus için dediği "bu şey sadakate sahip mi?" lafı da garibime gitti. Kendisinin ne olursa olsun BM'ye yaptığı ortada. Onun dışında Luffy hâlâ Nami tarafından kontrol ediliyor dövüşmek istemesine rağmen.
Ya en kötüsü şu. Normalde bu hafta işler bizimkiler için daha da kötüleşti. Ağaç gitti. Onları yavaşlatan bir ormanın içindeler. Arkalarında Mom var. Önlerinde ise Katakuri bekliyor. Tüm adalar kuşatılmış durumda. Ayna dünyasında ise on bin asker var. Haftaya da ara var.

Normal şartlar altında bu kadar heyecanlı bir durumda buraların yıkılması lazımdı;fakat kimse heyecanlı değil. Çünkü herkes biliyor ki kaçmayı başaracaklar. Herkes biliyor ki hiçbir hasırşapka ölmeyecek. Bu dediğim böyle olmasa bile, serinin gidişatının insanlara bunu düşündürmesi çok üzücü bence.

@D.Darkness çevirisini yaptım az çok. Bence çok güzel bir bölüm değildi hatta kötüydü. Korecesindeki resimlere bakıp spoilerı okusan bile yeterli olur. Gerçi bölümün çıkıp Tortuga'nın çevirisini beklemen daha mantıklı ona bir şey diyemem.

@Sugoı Oda'nın bunu bildiğine eminim. Jinbei ve Nami'yi şöyle aradan çıkartsa güzel olurdu. Sanji bile çıksa bir sürü seveni olmasına rağmen herkeste ne oluyor yahu havası yaratırdı. Böyle bir şey yapması lazım ki insanlar daha heyecanlı okusunlar mangayı. Bu arada @Smoker demişti galiba gerçekten Pudding çift kişilikli. Bu üç göz olayı Cavendish gibi bunun kişiliğinde değişimlere neden oluyor olabilir.

Anket sonucu çok hoşuma gitti. İlk üçte Monster Trio'nun olması ve onlardan hemen sonra da Law'ın gelmesine sevindim.

Zeus cidden Naminin olduysa Nami bence Zoro ve Sanjiden güçlü olabilir la. Şaka değil o zeus judge tekliyordu borumu ? Ama büyük ihtimal kaçarken işe yarayacak iki bolüm sonra anasının yanına dönecek.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık