Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 872: Yumuşak ve Pofuduk

Bölüm Nasıldı ?

• Kullanılan toplam oy
    186
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Straussen'i sabah görünce dedim bu adam çok güçlü çıkacak diye. Şimdi bölümü okudum aynı yorumu Bege'ye yaptırmış. Bu adamın direk BM'nin sağ kolu olabileceğini düşünmeye başladım.

Bu bölüm Katakuri iyiydi. Abi olarak sakinleştirmeye çalışması güven vermesi felan güzeldi.

Bege'nin olayı savunma, Cracker'ın saldırı üzerine kurulu, Bege kale formunda gördük ki Yonkou'ya dahi direnç gösterebilir.

Cracker ise meyvesi etkisiz hale getirilirse fiziksel dezavantajı da var, ilk sağlam darbe de perte çıkar. Birbirlerine zıt karakterler.
Bu arctan önce biri deseki 860 milyonluk adam luffy tarafından tek darbede arc sonuna kadar felç edilecek ve adam yerine konmayan bege yonkoudan birkaç darbe almasına rağmen birşey olmayacak diye , yazan kişiye gülmeyen kalmazdı.Yonkou emrinde olmasına rağmen daha güçlerini idrak edememiş salağa bizim salaklar uyduda kendi çaplarında birşey yapmaya çalıştılar.Allahtan mangaka masal moduna geçtide kurtuldular.Bir tarafta tek yonkou kaptanı ittifakın ortasına düşer ve katliam yapar , öteki tarafta bizimkiler üç beş adamla yonkounun adasına gider ve sağ çıkar :sapkali:

Dünkü spoiler'da forumun niye kazan kaldırdığını bölümü okuyunca anladım.
Yav bomba vs kaçacağı bariz belliydi de arkadaş herşey bu kadar mı kolay olur. Herkes yakalansın, sonra bomba patlasın. Herkes tekrar yakalanacakken Ana'nın krizi tutsun, valla uzun bir zaman aradan sonra ilk defa bir bölümü kötü buldum. Ula Oda sen Luffy'e ne Amiral ne Yonkou'dan kaçmam dedirt, önce Fuji'den şimdide fazlasıyla şans silsilelerinden Ana'dan kaçırt. :artiz:
Kata'yı oda çok güzel işliyor, baya beğendim karakteri. Pudding nerelerde, yoktu kaç bölümdür. Bege'de ne adam arkadaş ya. :D

Dünkü spoiler'da forumun niye kazan kaldırdığını bölümü okuyunca anladım.
Yav bomba vs kaçacağı bariz belliydi de arkadaş herşey bu kadar mı kolay olur. Herkes yakalansın, sonra bomba patlasın. Herkes tekrar yakalanacakken Ana'nın krizi tutsun, valla uzun bir zaman aradan sonra ilk defa bir bölümü kötü buldum. Ula Oda sen Luffy'e ne Amiral ne Yonkou'dan kaçmam dedirt, önce Fuji'den şimdide fazlasıyla şans silsilelerinden Ana'dan kaçırt. :artiz:
Kata'yı oda çok güzel işliyor, baya beğendim karakteri. Pudding nerelerde, yoktu kaç bölümdür. Bege'de ne adam arkadaş ya. :D
Dur daha 1 gün de çıkılıyor yazmışlar. Ruh meyvesini salmış artı Berserk moda geçmiş bir Koca Ana'dan kaçmaları kolay olmayacaktır. Haftaya görürüz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık