Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 870: Elveda

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    185
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Gelecek sayının editör notu:

爆発...!! みんなは大丈夫なのか? 生きてる?
Patlama...!! Herkes iyi mi? Hayatta mısınız?

Tametabakkodan bahsediyor sa ki kutuyu BM nin yemek sefi Streusen açsın.Dressodaki sugarin bayilmasiyla adadaki herkes eski haline dönmüştü.Doffy buna baya sinirlenmisti 10 yillik emeklerim falan diye

Streusen kutuyu acarsa Tumkek adasi ve diger Adalar sekerlemeler tatlilar meyvesuyu selaleri falan eski haline döner. BM iyjce dellenir:fool::ehe:

Kaçmak için bahane değil. Tayfanın bir aradayken yüzleşmesi gereken bir şey gibi görüyor bence. Hani birbirlerinden habersizken bir Yonkou'ya dalıpta tayfanın bir yarısının güme gitmesi..:D Diğerlerinin haberi bile olmayacak.
Tayfanın tamamı kadar güç var orda Germa ile birlikte, Tayfanın tamamının olması sembolik olur ki tayfa derken Law'dan falan bahsetmiyordur, bahsediyor mudur yoksa ?

Tayfanın tamamı kadar güç var orda Germa ile birlikte, Tayfanın tamamının olması sembolik olur ki tayfa derken Law'dan falan bahsetmiyordur, bahsediyor mudur yoksa ?
Ben işte olayın sembolik olduğunu düşünüyorum. Birbirlerinden haberleri olması lazım. Zoro tarafına savaşmayacağız felan dediler. Nami olayın o tarafında bence. Düşünüyor yani.:D Law'dan da bahsediyordur.:D

Arkadaşlar, Tametabako'dan bizimkilerin de haberi yok biliyorsunuz. Yani "Beyler bomba patlayacak hazır olun, adamların dikkati dağılacak, biz de tüyeceğiz." durumu yok. Bizimkiler de afallayacak, nitekim "Herkes hayatta mı?" sorusu bundan dolayı soruluyor. Yani Mom tayfası nasıl hemen reaksiyon gösteremeyecekse bizimkiler de gösteremez. Gösterdiklerinde ise kimin daha çabuk göstereceğini bilemeyiz.

Bizimkilerin çok çabuk toparlanıp onlar uyanana kadar tüymesi kuvvetli bir ihtimal gibi gelmedi bana.
Güzel noktaya değinmişin. Haklı çıkmanı umuyorum çünkü olayların çok tahmin edilebilir şekilde gelişimi hoşuma gitmiyor.

Arkadaşlar şunu anlayın, Luffy & Zoro & Sanji. Monster trio, asla bozulmaz. Dressorasa'dan bile ayrılmadan önce Doflamingo ile kapıştırdı Sanji'yi E. Oda.

Bu üçü bir arada dövüşmeden bir yonkou asla inmeyecek.

Hani sizi çok iyi anlıyorum; tamam çok seviyorsunuz Luffy'i. Hep kazansın, hep başarsın, herkesi kurtarsın istiyorsunuz falan ama böyle bir dünya yok yani. Shounen bile olsa bu seri bu olay bir yere kadar olur, bir yerden sonrasına artık shounen değil 0-6 yaş arası çizgi roman denir.

Luffy ile diğer rakipleri arasında da ayrıca hiçbir zaman abarttığınız gibi büyük güç farkları yoktu. O güç farkının olduğu zamanlarda da zaten boyunun ölçüsünü aldılar komple. Sabondy, Marineford savaşı gibi.

O çok güçlü dediğiniz Lucci = G2'li Luffy. Bugün Lucci'yi koy Luffy yerine, Big Mom'a karşı muhtemelen 1-2 vuruşluk direnç gösterebilir. Luffy serinin en başından beri belli bir güce sahipti zaten, 0 güçle başlayan bir karakter değildi.

Ama bugün BM ile Luffy arasındaki fark çok bariz. Bu nedenle bu iş olmaz, kaçacaklar her türlü.

Kutu alaşağı düştü şimdi. Ordan yukarıya patlama anlamında büyük etki yaratması zor gibi geliyor bana. Sarsıntı falan yaratır anca. Yada o durdukları kule devrilir. Yemleme olabilir bu.
Olabilir. Bu lavuk, "Yarısına geldik." diyen lavuk mu :D Her şeyi beklerim o ise.

@yyolcu

Planlı olsa makul olabilirdi ama dediğim gibi tesadüf. Zaten mesele kaçmak da değil hacı. Onun çaresi bulunur. Sonrası mesele. BAA, Baratie ve Kamabakka ne olacak?

Hani sizi çok iyi anlıyorum; tamam çok seviyorsunuz Luffy'i. Hep kazansın, hep başarsın, herkesi kurtarsın istiyorsunuz falan ama böyle bir dünya yok yani. Shounen bile olsa bu seri bu olay bir yere kadar olur, bir yerden sonrasına artık shounen değil 0-6 yaş arası çizgi roman denir.

Luffy ile diğer rakipleri arasında da ayrıca hiçbir zaman abarttığınız gibi büyük güç farkları yoktu. O güç farkının olduğu zamanlarda da zaten boyunun ölçüsünü aldılar komple. Sabondy, Marineford savaşı gibi.

O çok güçlü dediğiniz Lucci = G2'li Luffy. Bugün Lucci'yi koy Luffy yerine, Big Mom'a karşı muhtemelen 1-2 vuruşluk direnç gösterebilir. Luffy serinin en başından beri belli bir güce sahipti zaten, 0 güçle başlayan bir karakter değildi.

Ama bugün BM ile Luffy arasındaki fark çok bariz. Bu nedenle bu iş olmaz, kaçacaklar her türlü.
O bariz fark nerede?

Luffy, onun yaptığı neyi yapamaz? Mesela üç tane g4 yumruğu çaksa Bege malak gibi kalmaz mı? Bence kalır. Bu Luffy 860 m'lik adamı tek darbede perte çıkaran adam. Bunu Mom yapsa göklere çıkarılırdı.

Hız= G4 Luffy açık ara önde.

Dayanıklılık= Belirsiz.

Sertlik= Net, Mom.

Dövüş becerisi= Şu an benim gördüğüm Luffy daha kabiliyetli.

Ee sorun ne? Sorun g4 sınırlı, Mom ise sınırsız. Luffy'nin Mom'ı yenebilmek için iki saat g4'e ihtiyacı var ise g4'ü iki saate çıkarmadığı sürece yenilir. Lakin haki gelişen bir şey ve ani patlamalar da olabiliyor. Luffy g4'ü uzatabilir yani. Bu olasılık dışı bir şey olsa idi sana katılabilirdim. Yahut g5 ihtimali olasılık dışı olsa falan. Ama var. Niye bunları hiçe sayalım ki?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık