Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 867 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
@Smoker Hea bu SandmanAP düzeltme ve eklemeleri sonradan yaptı değil mi ya :) Yalnız hakikaten değişik kafalara gebe bir durum. Tıpkı Minklerde olduğu gibi Elbaf da kafadan Luffy'nin müttefiği haline gelecek bu arc sonu herhal, ama Bakin'in Shirohige ile (sözde) ilişkisi aynı zamanda ikinci bir Yonkô ile taçlandırılırsa, üstüne bir de hakikaten Bakin'in uzun yaşamının da Caramel döneminde kullandığı Soru Soru olmuşsa, belki de Kurohige'nin Shirohige'nin meyvesini nasıl aldığını da anlatır bu arc bize, mevzunun Yami Yami no Mi değil de, başkalarınca da bilinen bir hadise olduğu ortaya çıkabilir. Hatta bunun üzerine Kaidô'nun şimdilerde Law'ın sahip olduğu Ope Ope no Mi ve ölümsüzlüğü ile ilgili mevzusuna bile bağlanabilir bu durum. Of olaylar olaylar, kafamda deli teoriler ve sorular :hhh:

Carmel ruh meyvesi belkide kendi vücudun dan atıp meyveye geçirmiştir. Bu meyvenin uyanışında şeytan meyvelerinede hükmetse güzel olur. Oda da ters köşeyi çok seviyo, yalancı Norland kahraman çıktı. Carmel ana paragöz çıktı.

Harbiden hiç beklemezdim carmel'in böyle bir tezgah kurmuş olabileceğini yıllarca tezgah kurmuş elbafta allah bilir bu olaydan sonra hükümet elbafa gitmiştir.

Flashback bitiyor fakat Linlin hakkında öğrendiklerimiz hala yeterli değil, geçmişinin sadece Carmel kısmını gördük. Carmel'i yedikten sonra yalnız başına nasıl hayatta kaldı, nasıl korsan olmaya karar verdi ve ardından imparator oldu bilmiyoruz. Arc bitmeden önce bir flashback daha göreceğiz bence.

Carmel'in kötü olmasına ben de şaşırdım. Ama kötü çıkması iyi oldu. Linlin'in her hareketine göz yumması bana saçma gelmişti. Devin yenileceği belliydi. Linlin'deki bu gücün kaynağını çok merak ediyorum. Lanet falan olabilir. Carmel'i yediği için meyvesinin ona geçmesi çok ilginç. Bu ark sürprizlerle dolu.

Çocuk köyü yok etmiş oranın efsanesine tek atmış üstüne insanları yemiş ))) ve hala Yonko arasında en geriye yerleştiriyorsunuz. Kariyerinde çiziK almamış.

Eğer Carmelin yendiği doğruysa meyve o şekilde geçmiştir lakin şu ayıboğanın annesi yaşlı ihtiyarda onun kardeşi olabilir.
Ayrıca bu çocuk yamyam daha önce Vapol yiyor olsa da meyve bazlıydı bu bildiğin yamyam, bir yere bağlanır mı acaba.

Amirallerin Nasıl bulunduğu bence ortaya çıktı potansiyel gördüklerini satışa koyuyor.

Bir çocuk kendindeki potansiyeli görüp dünyayı karşısına alacak gücü kendinde buluyorsa denizci olmaz. Bu kadar büyük güçlerin denizciliktin ziyade korsana daha meyilli olduğunu düşünüyorum. Güç insanı yoldan çıkarır daha bireysel takılıyorlar

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık